Komunikat dla kibiców

W imieniu zarządu Sokoła informuję, że grupa kibicowska TGS wchodzi na mecz z Zimowitem za darmo. Jest jeden warunek – lista osób (imię/nazwisko + dowód tożsamości). Prosimy o zrozumienie. Więcej szczegółów odnośnie stanowiska klubu w sprawie kibiców na forum Sokoła (link poniżej):

http://tgsokol.cba.pl/forum/viewtopic.php?f=4&t=13

Otrzymałem dzisiaj potwierdzenie z drukarni, że w tym tygodniu otrzymamy t-shirty Sokoła, dlatego aktualne jest rozdysponowanie ich na spotkaniu przed meczem z Zimowitem (o 14:00 w parku).

Prosimy o udostępnienie informacji zainteresowanym i o skopiowanie wiadomości na stronę kibiców, tak żeby każdy wiedział, co dzieje się dookoła.

WYNIKI SONDY – HASŁO NA SZALIK TGS

Głosowanie na hasło, które znajdzie się w projekcie szalika TG Sokoła zostało zakończone. Najwięcej głosów zdobyło “Żadne prawa i ustawy nie zabiorą nam zabawy (40%) i to z niego skorzystamy w przyszłości. Głosowało łącznie 55 osób. Dziękujemy za udział w sondzie!

Na drugim miejscu znalazło się hasło “Czy wygrywasz, czy też nie – w sercu moim TGS” (27%), na trzecim “Dla nas to nie moda, dla nas to życiowa droga” (18%). 15% zdobyło “Gdziekolwiek ruszyć będzie nam dane, ten szal pozostanie naszym talizmanem“.

A więc teraz pozostanie jedynie dopiąć wygląd szalika. Pomysły, sugestie, cała dyskusja znajduje się na naszym forum w dziale “Klub”.

O autorze

rafal.koziarz@gmail.com