Komunikat od zarządu

W związku z pytaniami w komentarzach przedstawiamy oficjalne stanowisko zarządu w danych kwestiach. Pytania można zadawać w komentarzach, mailowo (tgsokol1904@gmail.com) bądź na forum. Zapraszamy także do angażowania się w działalność klubu! Więcej w rozwinięciu.

Odnośnie starań zarządu dot. pozyskania sponsorów, sprawy związane ze stadionem itp.

Zarząd oferował kilku firmom z gminy możliwość współpracy, jednak w chwili obecnej żadna z firm nie jest zainteresowana wsparciem naszego klubu. Osoby z zarządu dbają obecnie o stadion a za obecnej kadencji zrobiono parking. Wykonano też wiele pracy mającej na celu poprawę estetyki i funkcjonalności stadionu.  Jednocześnie zarząd zaprasza do angażowania się w działania na rzecz klubu. W chwili obecnej grono działaczy jest małe, nie jest kręgiem zamkniętym i każdy znajdzie coś dla siebie.

Polityka transferowa

Zarząd opiera drużynę o swoich wychowanków i zawodników z gminy. Nie ulegnie to w najbliższym czasie żadnym zmianom.

 

O autorze

rafal.koziarz@gmail.com
5 odpowiedzi
 1. Janusz

  A może firma Styrobud byłaby zainteresowana sponsoringiem?Pan Radomski zyskałby wtedy większą reklamę niż tylko poprzez drużynę Zorzy Trzeboś.Druga prężnie działająca firma Resmar (meble) Nienadówka.A propo wsparcia przez firmy z naszej gminy to może trzeba im zaoferować coś więcej niż tylko “dawanie” pieniędzy na klub?A może jakaś firma spoza gminy,przecież nie musi być to lokalne przedsiębiorstwo.Albo rozwiązanie na zasadzie grosz do grosza,wszystkie chętne małe firmy,sklepy gdyby chciały się “opodatkować” małą sumą na rzecz klubu,wtedy można uzbierać troszkę grosza.W zamian reklama na stronie,darmowe wejściówki,miano “zasłużony dla klubu” i “uścisk prezesa”.

 2. RyanTG

  To nie jest tak, że próbowano dostać fundusze nie dając nic w zamian, bo przedstawiano różne propozycje. W każdym razie, powoli tworzymy ofertę sponsorską, która pewnie już niedługo pojawi się u nas na stronie i być może przekona do wspierania klubu. Na samej stronie będzie sporo miejsca dla sponsora/partnera klubu, w odpowiedniej zakładce będzie możliwość zaprezentowania swojej oferty w kilku zdaniach, będą inne formy, np. prezentacja profilu firmy na Facebooku, logotypy na materiałach drukowanych itp., ale wiemy też, że wiele nie zależy od samego zarządu i klubu.

  1. RyanTG

   Jeśli chodzi o firmy spoza gminy, to potrzebne byłyby natomiast osoby, które mają możliwości, czas, pomysł, żeby dotrzeć do firm z innych, dalszych miejscowości.