Liga wraca do Sokołowa. Sokół zagra z Crasnovią!

Po niezbyt udanej inauguracji rundy w Jaworniku Polskim Sokoły podejmą na własnym terenie Crasnovię Krasne. Mimo niesprzyjającej aury zapraszamy wszystkich na 15:00 na trybuny sokołowskiego stadionu! Nasi dzisiejsi rywale, choć w tabeli lokują się dość nisko, jesienią udowodnili, że w piłkę grać potrafią, a w rozegranym w Krasnem meczu padł bezbramkowy remis.

W tym roku Crasnovia, w związku z pauzą w poprzedniej kolejce jeszcze nie grała. O formie rywali mogą świadczyć natomiast sparingi. Crasnovia wygrywała zimą m.in. z Orłem Wysoka Głogowska (5:0) i Strugiem Tyczyn (3:1). Gracze z Krasnego sparowali też z Lechią Sędziszów Małopolski (porażka 2:3) i Orłem Przeworsk (2:6).

O tym, że czeka nas trudny mecz może  natomiast świadczyć sytuacja zespołu przeciwnika, który podejmie próbę ucieczki ze strefy zagrożonej ligowym spadkiem. Z kolei Sokół będzie mieć okazję do rehabilitacji za ubiegłotygodniową porażkę,  a najlepszym sposobem na to będą oczywiście punkty zdobyte na własnym boisku. W tej chwili TGS zajmuje szóstą lokatę i z 29 “oczkami” traci do lidera ze Strzyżowa 9 punktów.

Piłkarskie emocje nie skończą się jedynie na ligowych spotkaniach, bo wieczorem czeka na wszystkich mecz kadry. Liczymy oczywiście na to, że obejrzymy go w dobrych nastrojach, po dobrym meczu Sokołów. 🙂

TG Sokół Sokołów MałopolskiCrasnovia Krasne

(dzisiaj, 15:00, w Sokołowie)

W dalszym ciągu trwa zabawa w typowanie spotkań naszej ligi. Wszystkich, którzy chcą dołączyć do ligi typerów zapraszamy na KickTipp

Program 19. kolejki:

niedziela (26 marca)
TG Sokół Sokołów Małopolski – Crasnovia Krasne (15:00)
Strumyk Malawa – KS Stobierna (12:00)
Astra Medynia Głogowska – Bratek Bratkowice (13:00)
Dynovia Dynów – LKS Jasionka (14:00)
Błażowianka Błażowa – Jedność Niechobrz (15:00)
Grom Handzlówka – Korona Rzeszów (15:30)
Wisłok Strzyżów – KS Dąbrówki (15:30)
Resovia II Rzeszów – Iskra Jawornik Polski (17:00)

O autorze

rafal.koziarz@gmail.com