Liga

Terminarz spotkań TG Sokół

Runda jesienna 2014/15
Runda jesienna 2014/15
16 sierpnia
24 sierpnia
27 sierpnia
31 sierpnia
7 września
14 września
21 września
28 września
4 października
12 października
19 października
26 października
2 listopada
8 listopada
11 listopada
17:00
17:00
17:00
17:00
17:00
16:00
14:00
16:00
15:00
15:00
14:00
14:00
14:00
14:00
14:00
Grodziszczanka Grodzisko Dolne - TG Sokół
TG Sokół - Resovia II Rzeszów
Dynovia Dynów - TG Sokół
TG Sokół - LKS Trzebownisko
KS Stobierna - TG Sokół
TG Sokół - Start Brzóza Stadnicka
Orzeł Wólka Niedźwiedzka - TG Sokół
TG Sokół - Jedność Niechobrz
Jawor Krzemienica - TG Sokół
Stal II Rzeszów - TG Sokół
TG Sokół - KS Dąbrówki
Wisłok Strzyżów - TG Sokół
TG Sokół - Bratek Bratkowice
KP Zabajka - TG Sokół
TG Sokół - Astra Medynia Głogowska

 

Pełny terminarz spotkań – Klasa Okręgowa Rzeszów 2014/15

Runda jesienna 2014/15
Runda jesienna 2014/15
Kolejka 1Grodziszczanka – TG Sokół
Bratek Bratkowice – Stal II Rzeszów
KP Zabajka – Wisłok Strzyżów
Astra Medynia Głog. – KS Dąbrówki
Resovia II – Jawor Krzemienica
Dynovia Dynów – Jedność Niechobrz
LKS Trzebownisko – Orzeł Wólka Niedźw.
KS Stobierna – Start Brzóza Stad.
Kolejka 2TG Sokół – Resovia II
Stal II Rzeszów – Start Brzóza Stad.
Orzeł Wólka Niedźw. – KS Stobierna
Jedność Niechobrz – LKS Trzebownisko
Jawor Krzemienica – Dynovia Dynów
KS Dąbrówki – Grodziszczanka
Wisłok Strzyżów – Astra Medynia Głog.
Bratek Bratkowice – KP Zabajka
Kolejka 3Dynovia Dynów – TG Sokół
KP Zabajka – Stal II Rzeszów
Astra Medynia Głog. – Bratek Bratkowice
Grodziszczanka – Wisłok Strzyżów
Resovia II – KS Dąbrówki
LKS Trzebownisko – Jawor Krzemienica
KS Stobierna – Jedność Niechobrz
Start Brzóza Stad. – Orzeł Wólka Niedźw.
Kolejka 4TG Sokół – LKS Trzebownisko
Stal II Rzeszów – Orzeł Wólka Niedźw.
Jedność Niechobrz – Start Brzóza Stad.
Jawor Krzemienica – KS Stobierna
KS Dąbrówki – Dynovia Dynów
Wisłok Strzyżów – Resovia II
Bratek Bratkowice – Grodziszczanka
KP Zabajka – Astra Medynia Głog.
Kolejka 5KS Stobierna - TG Sokół
Astra Medynia Głog. - Stal II Rzeszów
Grodziszczanka - KP Zabajka
Resovia II - Bratek Bratkowice
Dynovia Dynów - Wisłok Strzyżów
LKS Trzebownisko - KS Dąbrówki
Start Brzóza Stadnicka - Jawor Krzemienica
Kolejka 6TG Sokół - Start Brzóza Stad.
Stal II Rzeszów - Jedność Niechobrz
Jawor Krzemienica - Orzeł Wólka Niedźw.
KS Dąbrówki - KS Stobierna
Wisłok Strzyżów - LKS Trzebownisko
Bratek Bratkowice - Dynovia Dynów
KP Zabajka - Resovia II
Astra Medynia Głog. - Grodziszczanka
Kolejka 7Orzeł Wólka Niedźw. - TG Sokół
Grodziszczanka - Stal II Rzeszów
Resovia II - Astra Medynia Głog.
Dynovia Dynów - KP Zabajka
LKS Trzebownisko - Bratek Bratkowice
KS Stobierna - Wisłok Strzyżów
Start Brzóza Stad. - KS Dąbrówki
Jedność Niechobrz - Jawor Krzemienica
Kolejka 8TG Sokół - Jedność Niechobrz
Stal II Rzeszów - Jawor Krzemienica
Orzeł Wólka Niedźw. - KS Dąbrówki
Wisłok Strzyżów - Start Brzóza Stad.
Bratek Bratkowice - KS Stobierna
KP Zabajka - LKS Trzebownisko
Astra Medynia Głog. - Dynovia Dynów
Grodziszczanka - Resovia II
Kolejka 9Jawor Krzemienica - TG Sokół
Resovia II - Stal II Rzeszów
Dynovia Dynów - Grodziszczanka
LKS Trzebownisko - Astra Medynia Głog.
KS Stobierna - KP Zabajka
Start Brzóza Stad. - Bratek Bratkowice
Orzeł Wólka Niedźw. - Wisłok Strzyżów
Jedność Niechobrz - KS Dąbrówki
Kolejka 10Stal II Rzeszów - TG Sokół
KS Dąbrówki - Jawor Krzemienica
Wisłok Strzyżów - Jedność Niechobrz
Bratek Bratkowice - Orzeł Wólka Niedźw.
KP Zabajka - Start Brzóza Stad.
Astra Medynia Głog. - KS Stobierna
Grodziszczanka - LKS Trzebownisko
Resovia II - Dynovia Dynów
Kolejka 11TG Sokół - KS Dąbrówki
Dynovia Dynów - Stal II Rzeszów
LKS Trzebownisko - Resovia II
KS Stobierna - Grodziszczanka
Start Brzóza Stad. - Astra Medynia Głog.
Orzeł Wólka Niedźw. - KP Zabajka
Jedność Niechobrz - Bratek Bratkowice
Jawor Krzemienica - Wisłok Strzyżów
Kolejka 12Wisłok Strzyżów - TG Sokół
Stal II Rzeszów - KS Dąbrówki
Bratek Bratkowice - Jawor Krzemienica
KP Zabajka - Jedność Niechobrz
Astra Medynia Głog. - Orzeł Wólka Niedźw.
Grodziszczanka - Start Brzóza Stad.
Resovia II - KS Stobierna
Dynovia Dynów - LKS Trzebownisko
Kolejka 13TG Sokół - Bratek Bratkowice
LKS Trzebownisko - Stal II Rzeszów
KS Stobierna - Dynovia Dynów
Start Brzóza Stad. - Resovia II
Orzeł Wólka Niedźw. - Grodziszczanka
Jedność Niechobrz - Astra Medynia Głog.
Jawor Krzemienica - KP Zabajka
KS Dąbrówki - Wisłok Strzyżów
Kolejka 14KP Zabajka - TG Sokół
Stal II Rzeszów - Wisłok Strzyżów
Bratek Bratkowice - KS Dąbrówki
Astra Medynia Głog.. - Jawor Krzemienica
Grodziszczanka - Jedność Niechobrz
Resovia II - Orzeł Wólka Niedźw.
Dynovia Dynów - Start Brzóza Stad.
LKS Trzebownisko - KS Stobierna
Kolejka 15TG Sokół - Astra Medynia Głog.
KS Stobierna - Stal II Rzeszów
Start Brzóza Stad. - LKS Trzebownisko
Orzeł Wólka Niedźw. - Dynovia Dynów
Jedność Niechobrz - Resovia II
Jawor Krzemienica - Grodziszczanka
KS Dąbrówki - KP Zabajka
Wisłok Strzyżów - Bratek Bratkowice