ŁKS Łowisko górą po zaciętym meczu

ŁKS Łowisko pokonał po zaciętym spotkaniu Sokół 5:3 (2:2). O zwycięstwie gospodarzy zadecydowały drobne błędy w obronie, jednak przez większość czasu gra naszych zawodników mogła się podobać. Kolejny raz piękną bramką popisał się Krzysztof Kozak, a dla naszego zespołu trafiali także Tomasz Brzychczy i Łukasz Nizioł. Już za tydzień naszym rywalem będzie zespół KS Dzikowiec. Pierwotnie naszym rywalem miał być zespół Raniżovii, jednak do potyczki obu zespołów ostatecznie nie dojdzie.

Pierwsi na prowadzenie wyszli gospodarze po składnej akcji zespołu, jednak niedługo potem padło wyrównanie po strzale Tomasza Brzychczego, który zaskoczył bramkarza łowiskiego zespołu. Do przerwy wynik zmieniał się jeszcze dwukrotnie – najpierw podwyższyli miejscowi, jednak niedługo potem pięknym strzałem lewą nogą popisał się doświadczony Krzysztof Kozak, który przyzwyczaił nas, że jeśli już strzela bramki, to takie, które zapadają w pamięci. Tym razem był to mierzony strzał z dystansu, a uderzenie w róg bramki nie dało szans bramkarzowi ŁKS.

Mimo dobrej gry  w drugiej połowie gospodarze dwukrotnie podwyższyli, najpierw po nieporozumieniu pomiędzy obroną Sokoła i bramkarzem piłkarz ŁKS musiał jedynie trafić do pustej bramki. Bramka na 4:2 padła po wznowieniu przez ŁKS Łowisko gry z rzutu rożnego, zamieszaniu i małych kontrowersjach. Ostatecznie bramka została uznana a czasu do odrobienia strat pozostawało niestety coraz mniej. Bramkę kontaktową dla Sokoła zdobył Łukasz Nizioł, który po minięciu bramkarza ŁKS wpakował piłkę do siatki. Ostatnią bramkę zdobył zespół z Łowiska i ostatecznie w spotkaniu padło aż 8 goli. Kto wie jak zakończyło by się spotkanie, gdyby nie brak szczęścia w niektórych sytuacjach – dwa słupki po ładnych akcjach całego zespołu mogą być tego dowodem. W meczu z Łowiskiem jako zespół Sokół zagrał dobrze, chociaż z biegiem czasu brak ławki rezerwowych i zmęczenie zawodników dało o sobie znać.

Należy pochwalić doskonały stan murawy stadionu w Łowisku, a naszemu wczorajszemu rywalowi życzymy powodzenia w walce o awans do Klasy Okręgowej. 9 marca o 14:00 na stadionie w Sokołowie rozegramy mecz ze KS Dzikowiec rozegramy kolejny sparing, na który zapraszamy!

ŁKS Łowisko – TG Sokół 5:3 (2:2)

Bramki: M.Węglarz (2x), R.Radomski, T.Olko, R.Rembisz – T.Brzychczy, K.Kozak, Ł.Nizioł

(Źródło: własne/ŁKS Łowisko)

O autorze

rafal.koziarz@gmail.com
2 odpowiedzi
  1. josip

    mala poprawka nie ze zrywem dzikowiec tylko z ks dzikowiec zmienili nazwe bodajze dwa lata temu