Lokalny klasyk w drugiej rundzie Pucharu!

Kolbuszowianka Kolbuszowa będzie kolejnym rywalem naszej drużyny w rozgrywkach Pucharu Polski! IV-ligowiec przyjedzie do Sokołowa w środę 23 września na godzinę 16:00. Zapowiada się ciekawe spotkanie z rywalem, który przypomina czasy, w których to sokołowska drużyna grała na regionalnym szczeblu rozgrywek. W rozwinięciu pozostałe pary 2 rundy PP.

Do drugiej rundy dołączyły zespoły z III i IV ligi (okręgu Rzeszów i Dębica). Mamy więc kilka naprawdę silnych zespołów na które Sokół mógłby trafić przy ewentualnym awansie do kolejnej rundy Pucharu Polski. W grze zostało też kilka drużyn, które musiały przejść przez rundę przedwstępną: B-klasowe: Galicja Chmielnik (po wygranej z Dynovią), Grunwald Budziwój (po eliminacji Strugu Tyczyn) oraz Stal Łańcut po walkowerze z Błażowianką. Oprócz tego w 2 rundzie pozostały trzy drużyny A-klasowe – Olchovia Olchowa, Kamieniarz Golemki i Tempo  Cmolas.

(5) TG Sokół Sokołów Małopolski – Kolbuszowianka (4)
(7) Galicja Chmielnik – Strumyk Malawa (5)
(5) Wisłok Strzyżów – Lechia Sędziszów Małopolski (5)
(7) Grunwald Budziwój – Izolator Boguchwała (3)
(7) Stal Łańcut – Crasnovia Krasne (4)
(5) Bratek Bratkowice – Jedność Niechobrz (4)
(6) Olchovia Olchowa – Wisłok Wiśniowa (4)
(6) Kamieniarz Golemki – Błękitni Ropczyce (4)
(6) Tempo Cmolas – KS Stobierna (5)
(5) LKS Ostrów – Wisłoka Dębica (4)
(5) Brzostowianka Brzostek – Chemik Pustków (5)
(5) Czarni Trześń – Sokół Kolbuszowa Dolna (5)
(5) Wilga Widełka/Resovia II* – Grodziszczanka (5)
(5) Victoria Czermin – Rzemieślnik Pilzno (4)
(5) Sawa Sonina – Stal Rzeszów (3)
(5) Wisłok Czarna – Resovia Rzeszów (3)

* Zwycięzca zostanie wyłoniony 9 września o 17:00.

O autorze

rafal.koziarz@gmail.com