O 17:00 w środowe popołudnie na murawę po raz kolejny wybiegną seniorzy TGS, którym na drodze stanie Aramix Niebylec. Teoretycznie, z drużyną skazaną na pożarcie, ale tak naprawdę, grającą niezłą piłkę, co pokazał jesienny mecz Sokoła w Niebylcu. Tak czy inaczej, biorąc pod uwagę niedzielną dyspozycję Sokołów, liczymy na kolejne punkty!

Jesienią doszło do małego cudu, gdy po zaledwie pół godzinie gry przegrywaliśmy na terenie Aramixu 0:3. Udało się jednak odwrócić losy spotkania i po thrillerze wywieźć komplet punktów. Tym razem zagramy u siebie, co będzie naszym dodatkowym atutem.

Aramix jako beniaminek może mówić o sporym pechu – często przegrywał w dramatycznych okolicznościach, a o tym, że przedostatnia drużyna w tabeli grać w piłkę potrafi, pokazuje chociażby ostatni mecz – z Dynovią, wygrany 1:0. Ale to nie koniec, bo drużyna z powiatu strzyżowskiego wysoko wygrywała z Grodziszczanką (6:0) i zanotowała wygraną na ciężkim terenie w Tyczynie (2:0).

Nie ma co się oszukiwać. Naszym celem będzie dzisiaj komplet punktów. Sokół dotychczas prezentował punkty drużynom, z którymi przychodzi nam walczyć o utrzymanie. Po ostatnich dobrych meczach pora odwrócić ten trend, co pozwoliłoby jeszcze mocniej oddalić się od dolnych rejonów ligowej tabeli.

Zapraszamy na mecz!

TG Sokół Sokołów Małopolski – Aramix Niebylec

(dzisiaj, 17:00, w Sokołowie)

O autorze

rafal.koziarz@gmail.com