Już wiadomo, że w sezonie 2015/2016 kadrę naszego dorosłego zespołu poszerzy 24-letni wychowanek KS Stobierna – Mateusz Wilk. Jest to zawodnik grający na pozycji obrońcy, ostatnio występujący w drużynie V-ligowego KS-u Stobierna (a wcześniej IV-ligowej Kolbuszowianki Kolbuszowa). Liczymy na to, że będzie to spore wzmocnienie naszej defensywy. Mateuszowi oczywiście życzymy samych udanych występów w naszych barwach i witamy na pokładzie!
Niestety jesienią w Sokole nie zobaczymy Łukasza Gawła i Tomasza Sołtysika. Dziękujemy za występy w Sokołowie i walkę na boisku. Powodzenia w dalszej sportowej karierze!
Łukasz Gaweł od przyszłego sezonu zasili drużynę V-ligowej Wilgi Widełka (której trenerem jest nasz były zawodnik – Stanisław Pruś). Z kolei Tomasz Sołtysik powróci po półrocznym wypożyczeniu do swojego macierzystego klubu – IV-ligowej Bukowej Jastkowice.