Niewiele działo się we wczorajszym meczu z Crasnovia Krasne. Efektem tego był brak klarownych sytuacji bramkowych z obu stron, czego z kolei wynikiem był remis 0:0, który był chyba jedynym sprawiedliwym rezultatem wczorajszej potyczki.

Galeria meczowa

Większość wczorajszego spotkania toczyła się w środku pola, a oba zespoły grały uważnie w obronie, przez co napastnicy jednej i drugiej drużyny mieli spore  problemy z przeciśnięciem się w pole karne. Miejscowi próbowali więc strzelać z dystansu, a jedna z prób, z około 25 metrów poszybowała tuż nad poprzeczką bramki Kwietnia. Z kolei Sokół próbował grać skrzydłami, ale w najważniejszych momentach brakowało dokładności. Jedynym momentem, w którym gra nieco się ożywiła była końcówka, ale choć doszło do kilku wymian ciosów, to ciężko mówić o jakichkolwiek klarownych sytuacjach Crasnovii czy Sokoła. Najbardziej zadowoleni z tego faktu mogli być bramkarze, którzy tym razem nie mieli zbyt wiele pracy.

Mimo wszystko punkt zdobyty na wyjeździe cieszy, bo wiele wskazuje na to, że Crasnovia z m.in. bardzo aktywnym wczoraj na boisku Grzegorzem Krzakiem będzie wyjątkowo niewygodnym przeciwnikiem. W przyszłym tygodniu, w niedzielę o 16:00 naszym przeciwnikiem będzie pauzująca w tym tygodniu Sawa Sonina. Zapraszamy!

Crasnovia Krasne – TG Sokół Sokołów Małopolski 0:0

Skład (Crasnovia): M.Wilk – Ł.Adamski, H.Chrapek (58′ B.Świgoń), A.Gurak (84′ D.Gaweł), B.Gwizdak, G.Krzak, J.Lecki, A.Szczepański, R.Szczepański, M.Tekiela, R.Węgrzyn (70′ M.Stępień)

Skład (TG Sokół): G.Kwiecień – K.Sidor, P.Świst, S.Świst, M.Wilk, T.Brzychczy, P.Codello, P.Darocha (90′ M.Rząsa), Ł.Nizioł, B.Mika (55′ B.Bałamut), B.Bandura (62′ K.Rembisz)

Kartki: A.Szczepański, G.Krzak, H.Chrapek – S.Świst

Widzów: 80

Wyniki (2 kolejka):
Crasnovia Krasne – TG Sokół Sokołów Małopolski 0:0
Korona Rzeszów – Grom Handzlówka 5:0 (2:0)
Jedność Niechobrz – Błażowianka 2:0 (1:0)
KS Dąbrówki – Wisłok Strzyżów  1:2 (0:2)
KS Stobierna – Strumyk Malawa 0:2 (0:2)
LKS Jasionka – Dynovia Dynów (niedziela, 12:00)
Bratek Bratkowice – Astra Medynia Głogowska (niedziela, 14:00)
Iskra Jawornik Polski – Resovia II (niedziela, 17:00)
Pauza: Sawa Sonina

O autorze

rafal.koziarz@gmail.com