Mecz niewykorzystanych szans

Po raz kolejny nie udało się naszemu zespołowi wygrać w wyjazdowym spotkaniu Klasy Okręgowej. Porażka 0:1 (0:0) w Dąbrówkach boli, ponieważ jest to kolejne spotkanie, w którym można było przechylić szalę zwycięstwa na własną korzyść. Jedno jest pewne – następne spotkanie – z Piastem w Nowej Wsi będzie niezwykle ważne i będą potrzebne trzy wyjazdowe punkty, a przypomnijmy – w tamtym sezonie ta sztuka już się naszym zawodnikom udała. Dobry występ zanotował nasz bramkarz, który wybronił w meczu z Dąbrówkami rzut karny.

Kto wie jak wyglądałby wczorajszy wynik gdyby już pierwsza akcja naszego zespołu z 2 minuty zakończyła się golem. Po akcji prawą stroną Krystiana Kołodzieja i Krzysztofa Kozaka do piłki dochodzi Piotr Darocha, który trafia w poprzeczkę! Następnie kilka groźnych akcji zaprezentowali gospodarze, a większość walki toczyło się w środku pola. W 25 minucie meczu kolejna świetna okazja naszych zawodników do uzyskania prowadzenia – Adam Tabaka podaje do Krzysztofa Kozaka, który odgrywa do Kołodzieja, a jego strzał odbija bramkarz. Dobitka Darochy trafia w bramkarza a kolejna rata strzału, z odległości dwóch metrów szybuje nad poprzeczką.

Druga połowa to przede wszystkim poprzeczka gospodarzy w 50 minucie po strzale głową i karny w 70 minucie dla zespołu z Dąbrówek, który wybronił nasz bramkarz Grzegorz Kwiecień. Wiele wskazywało na to, że wszystko zaczyna się układać, a zespół wyprowadził kilka groźnych sytuacji, jednak w 75 minucie błąd naszej obrony i niedopilnowanie zawodnika gospodarzy doprowadziło do utraty bramki. Pomimo kolejnych prób : sytuacja sam na sam Leszka Ciupaka w 80 minucie czy lekko niecelny strzał z dystansu Stanisława Prusia z 84 minuty wynik nie uległ zmianie. Z przekroju całego spotkania nasza drużyna miała więc szanse na dużo bardziej korzystny wynik. Liczymy, że wyciągniemy z pierwszych spotkań wnioski jako zespół i z Piastem doczekamy się upragnionego zwycięstwa! Z uwagi na niewielką odległość dzielącą Sokołów i Nową Wieś liczymy na wsparcie naszych kibiców! A wszystko to już w najbliższą środę o 17:00!

CCC Dąbrówki – TG Sokół 1:0 (0:0)
Bramki: zawodnik gospodarzy (75′)

Skład TG Sokół: G.Kwiecień – Ł.Kościółek, R.Siłakowski (45′ D.Pieniek), D.Kozak, A.Tabaka, D.Węglowski (45′ L.Ciupak), P.Darocha, K.Kozak, K.Kołodziej, K.Nowak, S.Pruś

O autorze

rafal.koziarz@gmail.com
16 odpowiedzi
 1. Franek

  napisaliście o akcjach naszych zawodników:D
  na żywo tak świetnie nie wygladało…
  zapomnieliście o pierwszej połowie gdzie dwa razy uratował nas “cud”???
  Już po pierwszej polowie powini oni wygrywać 2 0. W drugiej połowie też mieli akcje np strzał jednego z ich zawodników gdzie piłka w trafiła poprzeczke.

  Reasumując to oni mieli wiecej strzałów celnych i tylko Dąbrówką należy się zwycięstwo… kto był to widział…

  A wy zawsze tylko chwalicie naszych A KRYTYKA JESZCZE NIKOMU NIE ZASZKODZIŁA!!!
  Byliśmy słabsi i tyle

 2. ...

  dwie porazki i jeden szczesliwy remis to nie przypadek. A na tej stronie ciagle pisane jest ze brakuje szczescia ale od następnej kolejki to juz na pewno lejemy wszystkich…. zal.pl

 3. kibic

  No ale mamy wydolnych zawodników,jeden znów zagrał w niedzielę w innej drużynie,chyba wiadomo o kogo chodzi.Widocznie jest dobry.

  1. hahah

   Ty tępaku jeden ! Rozumiesz, że jest Dawid, który gra w TGS i jest Konrad, który gra w Górnovii !! Obaj są braćmi więc mają na nazwisko Pieniek ! I ksywa Pienio ! Co za ludzie ..

   1. kibic

    Jeśli chcesz to wyślę ci fotkę z meczu i zobaczymy kto jest tępy? Górnovia-Sparta II Groble 0:3.

    1. MC

     Facet, zakochales sie w tym Pienku, ze tak go sledzisz :)? I po co gdzies do Gorna jezdzic, skoro trenuje u nas. Na miejscu. 🙂

 4. endriu

  No to 31 sierpnia przyjdzie mecz prawdy z Jaworem.Dostaną lanie to się zrewiduje plany.Swoją drogą to nie wiem czemu ta drużyna jest tak słaba?Niby występują w miarę ograni zawodnicy,wcale nie tacy źli,a tu taka lipa.Czyli jest to zlepek kilku dobrych zawodników,brak za to drużyny jako całości.