Michał Bal zasili Sokół!

Jest nam miło poinformować, że do kadry naszego zespołu dołączył 24-letni Michał Bal – wychowanek KS Stobierna, związany z tym klubem od dłuższego czasu. Michał jest ofensywnym zawodnikiem, który może grać zarówno na pozycji pomocnika jak i napastnika. Naszemu nowemu zawodnikowi życzymy samych udanych występów w barwach naszego klubu oraz wielu zdobyczy bramkowych. Przypomnijmy, że jesienią Michał Bal trafił do naszej bramki w barwach zespołu ze Stobiernej dwukrotnie i na chwilę obecną po rundzie jesiennej sezonu 2013/14 ma na koncie 5 trafień. Witamy w Sokołowie!

O autorze

rafal.koziarz@gmail.com
11 odpowiedzi
  1. dzikus

   Kolego, piszesz tak jakby Sokołów to był klub profesjonalny. Po pierwsze, piłkarzy w takich rozgrywkach amatorskich po prostu nie ma. Po drugie, jeśli już piszesz jakieś dyrdymały, to poprzyj je jakimś argumentem, dlaczego tak twierdzisz. Pozdrawiam normalnych.

   1. lew

    akurat znam tego kolesia i wiem jak sciemniał do chwili grania w ks stobierna!!a ty skomentuj posta powyzej napisanego po paru meczach!!

 1. Sir.Voyteq

  Na początek mamy 5 meczów u siebie – szybko zostanie zweryfikowane czy to ściemniacz, czy piłkarz – ale to już będzie problem nowego trenera.

  A propo nowego transferu mam pytanie co z piłkarzami- Ł. Kościółek, D. Pieniek i A. Tomaka – głośne przedsezonowe transfery, coś ostatnio ich nie widać??

  1. RyanTG

   Dawid niestety na dzień dzisiejszy kontuzja, Łukasz przynajmniej w tej rundzie czasowo nie da rady i o tym informował. Co do trzeciego, to nie mam żadnych informacji.

 2. jan

  Jak nie będzie konkretnego sponsora i kasy to tak właśnie będzie,amatorka i kiepskie wyniki,kiepscy piłkarze i marazm.
  A w przyszłym sezonie A-klasa i dłuuuuugi pobyt w niej.
  U nas nie Sieniawa,Boguchwała czy Wólka Pełkińska.
  Cóż poradzić?Takie realia.

  1. dzikus

   Chcesz takich zaciągów jak w Wólce Pełkińskiej? Bo w Izolacji sporo gra wychowanków. Skłoniłbym się bardziej, żeby zainwestować w swoją młodzież, bo to przyszłość a jak jest to wiemy. Bo oglądać jakieś zaciągi grające dla kasy to nie za fajnie.

   1. kibic

    Jeśli pierwsza drużyna będzie występowała w wyższej lidze,będzie kasa dla piłkarzy to i młodzież będzie widzieć że warto grać,że czeka ich jakaś przyszłość,nie mam tu na myśli że była by tylko rządza pieniądza a raczej że byłyby jakieś perspektywy.Od takich klasowych piłkarzy też można się sporo nauczyć,przyciągają jak magnes.A na dzień dzisiejszy piłkarz gra za darmo,musi godzić pracę,naukę z graniem.A propo Sieniawy to mają ambicję walczyć o II ligę.Czy to nie jest piękną promocją miasteczka?Kiedyś nikt nie słyszał i nie wiedział gdzie to jest a teraz?Przy okazji na pewno wychowają po kilku latach niejednego klasowego piłkarza.Idealny przykład Boguchwała,drużyna gra w III lidze,mają sporo wychowanków,też robią zaciąg ze Stali Rz..A gdyby grali w okręgówce albo A-klasie to na pewno byłoby też dziadostwo.Inna sprawa że mają właśnie solidnego sponsora.

    1. dzikus

     Sieniawa – tak wiele osób słyszało o niej w tym ja i nie z racji, że jest to na Podkarpaciu. Jest tam piękny pałac 😉 Więc nie przesadzaj, ale piłka fakt może fajnie promować z racji że to najpopularniejszy sport. Ot, wystarczy że się gra w takiej IV lidze, i ludzie mogą przeczytać z całego Podkarpacia na serwisach regionalnych już się coś promuje, masz racje. Dobra, mniej gadania, a więcej robienia. My tu będziemy gdybać, srybać, a tu Sokołów jak narazie do A klasy leci. Mniej gadania, więcej roboty.

    2. andy

     nie za wiele wiesz o zespołach izolatora i sieniawy kolego. Po pierwsze w izolacji gra mało wychowanków po drugie w sieniawie nie ma ich praktycznie wcale. Izolator to klub przyzakładowy “Zapel” z tego tytułu ma korzyści finansowe + zawodnicy maja pracę. Dodatkowym atutem jest położenie blisko rzeszowa (mniejsze koszty dojazdy zawodników i krótszy czas jaki zawodnik musi poświęcić na treningi) Sieniawa ma sponsora w postaci zamku, spadek jaki otrzymali + duże wsparcie z gminy, a więc duże profity i tym sposobem pozyskują piłkarzy. Sokołów ze względu na położenie, dotacje gminne, oraz niewielkie zainteresowanie sponsorów – wejście do 4 ligi mógłby traktować jako duży sukces.

     1. arti

      może jednak warto zainwestować w szkolenie? Od czegoś trzeba zacząć… ściągając graczy z innych klubów daleko nie zajedziemy…
      A jak wyszkolimy naszych, to jest szansa ze gdzieś wyfruną z naszego gniazdka… jest też szansa ze swoimi będziemy grać przynajmniej w IV lidze jak np. Kolbuszowianka…