Mini-Turniej Akademii Sokoła!

Już w najbliższą sobotę 19 grudnia o godzinie 9:00 rozpocznie się halowy Mini-Turniej piłkarski pod Honorowym Patronatem Burmistrza Gminy i Miasta Sokołów Małopolski,w którym wezmą udział zawodnicy z wszystkich grup wiekowych naszej Akademii. Ci zostaną podzieleni na drużyny i w ramach sportowej rywalizacji sprawdzą swoją formę oraz powalczą o drobne upominki. Rozgrywki odbędą się na hali Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Sokołowie (Szkoły Podstawowej i Gimnazjum). Uwaga! Zbiórka uczestników o 8:30. Serdecznie dziękujemy firmie Kartony24 oraz Zakładowi Mięsnemu Małopolska za ufundowanie poczęstunku dla uczestników oraz wszystkim osobom, dzięki którym to wydarzenie będzie mogło dojść do skutku! Organizatorem turnieju jest Grupa Nadzieja oraz nasz klub.

O autorze

rafal.koziarz@gmail.com