Młodzież TGS wraca na boiska!

Juniorzy starsi wyjadą do Rzeszowa, młodzicy A do Stalowej Woli, młodzicy B do Dynowa. Żaków czeka wyprawa do Jasła, a trampkarze u siebie podejmą Czuwaj Przemyśl. Zapowiada się weekend pełny futbolu w wydaniu młodych piłkarzy TGS!

Po zimie na zieloną murawę powracają piłkarze juniorów starszych i Akademii Futbolu. Wszystkie mecze odbędą się w sobotę 24 kwietnia, a zaczniemy od turnieju żaków (U-9) w Jaśle, w którym (oprócz TGS) podopieczni Karola Berkowicza zagrają z UKS 6 Jasło (gospodarze), drużynami SMS-ów – Resovii, Stali Mielec i SMS-u Przemyśl oraz AP Piłkarskie Nadzieje Mielec.

W tym samym czasie swój mecz z Junakiem Słocina (Rzeszów) rozegrają juniorzy starsi (U-19), z najstarszej grupy naszych młodzieżówek.

O 11:30 w ramach ligi wojewódzkiej w Stalowej Woli z ekipą AP Stali Stalowa Wola zmierzą się podopieczni trenera Darochy, a o 15:00 z Czuwajem (tym razem na swoim stadionie, także w ramach rozgrywek na szczeblu województwa) rozpocznie grupa trampkarzy (U-15) prowadzona przez Piotra Gnatka.

Dzień zakończymy meczem w Dynowie. Z Dynovią zagra o 16:00 druga grupa młodzika (U-12, Sebastiana Walickiego).

Junior starszy (U-19):
Junak Słocina vs TG SOKÓŁ
(10:00, w Rzeszowie)

Trampkarz starszy (U-15):
TG SOKÓŁ vs Czuwaj Przemyśl
(15:00, przy Polnej 1)

Młodzik młodszy (U-12) A:
AP Stal Stalowa Wola vs TG SOKÓŁ
(11:30, w Stalowej Woli)

Młodzik młodszy (U-12) B:
Dynovia Dynów vs TG SOKÓŁ II
(16:00, w Dynowie)

Żak starszy (U-9):
Turniej w Jaśle z udziałem: UKS 6 Jasło (gospodarz), SMS Przemyśl, SMS Resovia, AP Piłkarskie Nadzieje Mielec, SMS Stal Mielec
(10:00, w Jaśle)

O autorze

rafal.koziarz@gmail.com