Młodzieżowcy zagrają w Rzeszowie

Już w najbliższy wtorek o godzinie 13:30 kolejny mecz Klasy Okręgowej, w którym nasi juniorzy młodsi zmierzą się z kolejnym bardzo silnym rywalem – tym razem ze Stalą Rzeszów (w Rzeszowie). Młode Sokoły nie będą co prawda faworytami tego meczu, ale kto wie, być może pokuszą się o dużą niespodziankę. Życzymy naszym piłkarzom powodzenia! Zbiórka zawodników o godzinie 11:45 na naszym stadionie. Wyjazd o godzinie 12:00. Prosimy wszystkich o punktualność.

W poprzednim meczu nasi juniorzy ulegli na własnym  boisku Resovii 1:3 (0:0) i mimo, że po golu Bartłomieja Bandury (po asyście Sebastiana Rodzenia) Sokół prowadził to prowadzenia nie udało się ostatecznie dowieźć do końca. Bramka dla naszej drużyny padła po akcji Rodzenia, który minął czterech zawodników Resovii i wyłożył piłkę do nabiegającego Bandury. Niestety zemściły się niewykorzystane okazje  z wcześniejszych fragmentów spotkania (m.in. pudło na pusta bramkę rywala), rzeszowianie zdobyli trzy bramki, po czym młodzieżowcom z Sokołowa nie udało się podnieść. Jak widać jesteśmy jednak w stanie rywalizować z wyżej notowanymi zespołami, dlatego w kolejnych meczach życzymy naszym zawodnikom pierwszych wiosennych punktów i więcej piłkarskiego “szczęścia”.

Mecz w Rzeszowie zakończył się porażką Sokoła 1:4. Kolejny mecz już dzisiaj o godzinie 13:00 z młodzieżowcami Izolatora Boguchwała.

O autorze

rafal.koziarz@gmail.com
3 odpowiedzi