Na własnym terenie z Leśną

Po zapewnieniu sobie awansu sokołowscy juniorzy w dzisiejszym meczu podejmą na własnym boisku zespół Leśnej Wólka Podleśna. Do końca rozgrywek pozostały już tylko cztery kolejki, podczas których będzie się toczyć walka o ostatnie miejsce podium, na zajęcie którego w dalszym ciągu szanse ma aż sześć drużyn. Początek meczu naszych młodzieżowców o 15:00. Zapraszamy!

Dzisiejsi rywale Sokoła są póki co bliżej dna tabeli, niż czołówki, choć sama różnica punktowa między trzecim Startem i dziewiątym Włókniarzem to zaledwie 5 “oczek”. Na wiosnę drużyna z Wólki Podleśnej zanotowała passę trzech remisów i dwóch porażek, co powoduje, że faworytem będą dzisiaj sokołowianie, którzy jesienią po dość zaciętym meczu pokonali rywala 3:5, po hat-tricku Miki oraz trafieniach Berkowicza i Sidora.

Jeśli chodzi o dotychczasowe statystyki Leśnej, to pod względem strzelonych bramek zespół z Wólki lokuje się na przedostatnim miejscu w lidze (21). Rzadziej bramkarza przeciwnika pokonali tylko zawodnicy z Rakszawy (20). Dużo lepiej radzi sobie defensywa, która dała sobie wbić 29 goli, co daje Leśnej miejsce w połowie ligowej stawki. Atutem naszej ekipy będzie dzisiaj własne boisko, co miejmy nadzieję uda się wykorzystać.

Juniorzy:

TG Sokół Sokołów MałopolskiLeśna Wólka Podleśna

(dzisiaj, 15:00, w Sokołowie)

Zbiórka zawodników: 14:00

Program 15. kolejki Klasy A (juniorów):
TG Sokół Sokołów Małopolski – Leśna Wólka Podleśna (15:00)
Sawa Sonina – Grom Handzlówka (11:00)
Start Brzóza Stadnicka – Astra Medynia Głogowska (11:00)
Włókniarz Rakszawa – ŁKS Łukawiec (15:00)
Sitowianka Budy Łańcuckie – Brzeg Białobrzegi (16:00)

O autorze

rafal.koziarz@gmail.com