Niepokonani! Juniorzy z kompletem sześciu zwycięstw

Juniorzy nie zwalniają tempa i zanotowali zwycięstwo w Wólce Podleśnej 5:3 (2:1). Był to co prawda słabszy występ naszej drużyny, ale zdobyte punkty powiększają naszą przewagę nad ŁKS Łukawiec do 7 punktów, z którym zagramy w meczu na szczycie w przyszłą sobotę. Bramki we wczorajszym meczu zdobywali: Bartosz Mika (hat-trick), Karol Berkowicz (z karnego) i Kamil Sidor.

90 minut w meczu z Leśną należało wczoraj do występującego w roli kapitana Bartosza Miki, który był najlepszym zawodnikiem meczu. Po faulach na Mice gospodarze kończyli spotkanie w dziewięciu – najpierw z gry wypadł bramkarz, który faulując naszego zawodnika sprowokował rzut karny, za co otrzymał bezpośrednio czerwoną kartkę, a następnie boisko opuścił drugi zawodnik Leśnej (po drugiej żółtej kartce, także). Rzut karny wykorzystał pewnie Karol Berkowicz. Oprócz tego padły cztery bramki dla Sokoła – trzy Miki (w tym dwa po lobie nad bramkarzem). Trafienie zanotował także Kamil Sidor, który opuścił plac gry w drugiej połowie. Okazji do podwyższenia wyniku nie brakowało, ale zawiodła tym razem skuteczność, co nie zmienia faktu, że Sokół jest najskuteczniejszą drużyną w swojej lidze.

Leśna Wólka Podleśna – TG Sokół Sokołów Małopolski 3:5 (1:2)

Bramki: M.Michno (45′), Ł.Dziurgot (63′, 67′) – K.Sidor (10′), B.Mika (25′, 55′, 60′), K.Berkowicz (75′-k)

Skład (TG Sokół): H.Wilczak, B.Boguń, K.Jakubiec, K.Sidor (46′ D.Gielarowski), K.Berkowicz, B.Maksym, S.Rodzeń, B.Bałamut, A.Węglarz, B.Mika, B.Bandura

Komplet wyników 6 kolejki Klasy A:
Leśna Wólka Podleśna – TG Sokół Sokołów Małopolski 3:5
Brzeg Białobrzegi – Sitowianka Budy Łańcuckie 4:3
ŁKS Łukawiec – Włókniarz Rakszawa 3:3
Astra Medynia Głogowska – Start Brzóza Stadnicka 0:1
Grom Handzlówka – Sawa Sonina (czwartek, 16:30)

 

O autorze

rafal.koziarz@gmail.com