Nowe “szaty” Sokoła

Pragniemy podziękować firmie Moroszczuk, która prowadzi działalność w naszym mieście za zakup strojów sportowych marki Zina! Nowe stroje są w alternatywnych (czerwonych) barwach. Oby były dla naszej drużyny szczęśliwe! W jaki sposób prezentują się nowe komplety meczowe można obejrzeć w rozwinięciu wpisu oraz na naszym profilu na Facebook.Komplety meczowe 2014

O autorze

rafal.koziarz@gmail.com
5 odpowiedzi
 1. heniek

  No i git.Oby takich darczyńców więcej.
  Myślę że należy się solidna reklama na stadionie dla tej firmy.
  Pasowałoby jeszcze poszukać darczyńcę na nagłośnienie na stadionie i zegar meczowy,coś najtańszego.

 2. xyz-ek

  No i docelowo i musowo oświetlenie.
  Wstyd żeby na takim ładnym obiekcie nie było porządnego oświetlenia.

 3. FENERBACZE

  Nagłośnienie i zegar owszem, ale oświetlenie to nie wiem po co, skoro
  Sokół mecze grywa o 15:30 przeważnie.
  A oświetlenie wystarczy na orliku.

  Gdzie mieści się ta firma w Sokołowie?

  1. xyz-ek

   Każdy szanujący się klub oświetlenie posiada,do zagrania meczu,treningu po zmroku,orlik swoją drogą musi mieć,takie wytyczne.W Kamieniu np.grali sparing przed wiosną o godz 19.00,a u nas raczej po omacku.Może kiedyś się dorobimy.