O awans! Juniorzy o krok od sukcesu

Ten mecz sporo wyjaśni. Juniorzy zmierzą się w sobotę 7 maja o 11:00 z Włókniarzem Rakszawa i jeśli wygrają – zapewnią sobie udział w przyszłorocznej juniorskiej Klasie Okręgowej. Atutem sokołowian będzie oczywiście własne boisko i to, że jesienią nasza drużyna rozbiła Włókniarza na jego terenie aż 0:8. Warto dodać, że jutrzejszy mecz juniorów starszych rozpocznie mały “maraton” z piłką, ponieważ tego samego dnia o 15:00 na murawę wybiegną także seniorzy, którzy zagrają z KS Przybyszówka. Zapraszamy!

Po 13 kolejkach ligowych Sokół lideruje w rozgrywkach i z kompletem punktów czeka na zapewnienie sobie promocji do ligi wyżej. Sytuacja rakszawian jest trochę gorsza, bo dopiero niedawno opuścili ostatnie miejsce w juniorskiej lidze, zostawiając w tyle Grom Handzlówka i Sitowiankę Budy Łańcuckie. Wiosna jest w wykonaniu Włókniarza o wiele lepsza niż jesień, podczas której piłkarze z Rakszawy zdobyli łącznie 6 punktów. Z kolei wiosną zainkasowali już 8 punktów (2 zwycięstwa, 2 remisy), co oznacza, że nie można zlekeceważyć rywala tylko ze względu na jego lokatę w lidze. Biorąc pod uwagę postawę rywala, możemy spodziewać się trudniejszego podynku niż na jesień, ale wierzymy, że Sokół postawi jutro kropkę nad “i” i we wspaniałym stylu zapewni sobie grę wyżej!

Juniorzy:

TG Sokół Sokołów MałopolskiWłókniarz Rakszawa

(jutro, 11:00, w Sokołowie)

Zbiórka zawodników: 10:00

O autorze

rafal.koziarz@gmail.com