O kolejne punkty z Dąbrówkami

Już tylko kilka godzin pozostało sokołowskim piłkarzom do kolejnego ligowego sprawdzianu. W ramach 11 kolejki Klasy Okręgowej do Sokołowa zawita zespół KS z Dąbrówek. Początek meczu o godzinie 14:00. Zbiórka zawodników o 13:00 na naszym stadionie. Zapraszamy wszystkich kibiców na trybuny!

Nieoczekiwana porażka Dynovii u siebie ze Stalą II sprawia, że ewentualna wygrana zrównałaby nasz zespół punktowo z czwartą drużyną w tabeli. Rywale na pewno nie oddadzą Sokołowi punktów za darmo i chociaż w tej chwili KS Dąbrówki znajduje się na 9 pozycji, to warto przypomnieć dobry start naszego przeciwnika, który przez kilka tygodni utrzymywał się w czołowej trójce Klasy Okręgowej. Ostatnio Dąbrówki spisywały się jednak nieco gorzej i z ostatnich ośmiu meczów wygrały tylko jeden (aż cztery razy remisując). Łącznie piłkarze tego klubu wygrywali trzy razy: z Astrą (wyjazdowo 2:0), Grodziszczanką (3:0) i ostatnio z Jaworem Krzemienica (4:2). Podziałem punktów kończyły się mecze z Resovią II i Trzebowniskiem (oba po 1:1), Dynovią i Orłem (oba po 0:0). Trzy porażki to efekt spotkań z KS Stobierna (0:1 na własnym boisku) oraz wyjazdowe ze Startem i Jednością (2:3). Można powiedzieć, że po stabilnym starcie i dobrych wynikach (wskazujących na solidną obronę) przyszedł czas na kryzys w defensywie. W poprzednim sezonie zespoły grywały ze zmiennym szczęściem. Jesienią górą były Dąbrówki (zwyciężyły 1:0), natomiast na wiosnę świetna gra Sokoła dała pewną wygraną 2:0 nad rywalem.

W historii spotkań obu drużyn zanotowano zaledwie jeden remis, trzy zwycięstwa Sokoła i cztery Dąbrówek. Bilans bramkowy 9:10 na korzyść KS Dąbrówki. Nadarza się więc okazja do wyrównania rachunków i poprawienia bilansu!

TG Sokół – KS Dąbrówki (dzisiaj, 14:00, w Sokołowie)

[leagueengine_show_season_matches lid=1 sid=29 type=all start=2014-10-18 end=2014-10-19 date=show time=show order=ASC text_date=Data text_time=Godzina text_home=Gospodarze text_away=Goście text_score=Wynik]

O autorze

rafal.koziarz@gmail.com