Oferta sponsorska

Dla dalszego rozwoju klubu niezbędne jest wsparcie ze strony sponsorów. W związku z tym przygotowaliśmy dla Państwa ofertę, która z jednej strony pomoże klubowi osiągać sukcesy sportowe – z drugiej natomiast, firmom wspierającym klub, pozwoli dotrzeć do potencjalnych klientów oraz umocnić rozpoznawalność wizerunku firmy w gminie Sokołów Małopolski.

Dlaczego promocja poprzez sport?

Tradycyjne kampanie często przechodzą bez echa z powodu natłoku informacji, z którym mamy do czynienia na co dzień. Natomiast współpraca z klubem to przede wszystkim sposób na utożsamianie się mieszkańców okolicznych miejscowości z daną marką. Konsekwentne powtarzanie przekazu reklamowego gwarantuje utrwalenie świadomości istnienia firmy i produktu,w przeciwieństwie do pojedynczej, intensywnej kampanii informacyjnej i reklamowej. Możemy mieć przy tym pewność, że efektem tego typu działań będzie pozytywny wizerunek firmy.

Dlaczego TG Sokół?

Jesteśmy klubem sportowym o wieloletniej historii , sięgającej korzeniami końca XIX wieku, a datującym swoje powstanie na początek kolejnego wieku. Jesteśmy klubem, który stawia na wychowywanie własnych zawodników oraz promowanie piłkarzy związanych z miastem i okolicą. W klubie działają młode osoby, którym zależy na  dynamicznym rozwoju piłki nożnej w mieście, a sami zawodnicy ambitnie walczą w tej chwili w Klasie Okręgowej. W przeszłości klub występował w III lidze piłkarskiej, a młodzi zawodnicy z Sokołowa rywalizowali m.in. w I Podkarpackiej lidze juniorów. Jest więc dobrze rozpoznawalny przez kibiców piłki nożnej w regionie.

Klub dysponuje..

…zadbanym, kameralnym obiektem sportowym wraz z zapleczem w pobliżu centrum miasta. Jako klub podjęliśmy także działania, które mają na celu stworzenie nie tylko świetnej drużyny piłkarskiej, lecz również samej marki klubu, z którą będą mocno utożsamiać się nie tylko kibice i zawodnicy, ale też marki, która będzie promować dodatkowo miasto i osoby wspierające nasz klub.

TG Sokół Sokołów Małopolski w sieci

W chwili obecnej dysponujemy rozbudowaną stroną internetową, którą niedawno przenieśliśmy z serwisu futbolowo.pl. Średnia liczba dziennych odwiedzin naszego serwisu to 1000-1500, a w ciągu trzech lat funkcjonowania serwisu (futbolowo.pl) stronę odwiedzono ponad ćwierć miliona razy. W ciągu dwóch lat nasz nowy serwis odwiedziło natomiast blisko 600 000 razy. Staramy się, aby serwis był na bieżąco aktualizowany i zawierał w sobie możliwie ciekawe treści, przybliżające klub kiedyś i obecnie.

Nasza działalność w sieci to również serwisy społecznościowe. Nasz oficjalny profil w serwisie Facebook “polubiło” już ponad osiemset osób. Profil jest aktualizowany równocześnie ze stroną internetową, a nasze wpisy docierają niekiedy do półtora tysiąca (i więcej) użytkowników.

Dla kogo oferta?

Swoją ofertę kierujemy do każdego typu firm, którym zależy na dodatkowej promocji swoich działań. Dzięki reklamom na stadionie i koszulkach można w łatwy sposób utrwalić wizerunek marki – ten pozytywny. Wsparcie lokalnego sportu to nie tylko okazja dla małych firm, ale również tych większych. Dzięki klubowi można wypromować konkretny produkt. Reklama to nie tylko potencjalnie nowi klienci ale również zawiązanie więzi z dotychczasowymi klientami. Klient będzie utożsamiał markę z wsparciem dla lokalnego sportu. Użycie nazwy sponsora jako dodatkowego członu nazwy klubu jest w znacznej mierze odbierane bardzo pozytywnie. Klub z Sokołowa występował już pod nazwą sponsora w sezonie 2002/03. Sympatycy naszej drużyny po dzień dzisiejszy pamiętają, o którą firmę wtedy chodziło.

Ze swojej strony oferujemy, że w przypadku nawiązania współpracy zaprezentujemy wizualizację tego, w jaki sposób będą wyglądać materiały Państwa firm. Oferujemy również miejsca reklamowe na stadionie, które nie musza oznaczać tradycyjnego bannera. Za bramkami i na przeciwko trybun znajduje się dość miejsca, aby zagospodarować go na przykład pod większego rozmiaru tablice czy dowolnego typu inne formy ekspozycyjne.

Jak się z nami skontaktować? Telefonicznie – 533 665 325, mailowo (tgsokol1904@gmail.com), bądź też osobiście. Siedziba naszego klubu to budynek przy ulicy Polnej 1 w Sokołowie Małopolskim. Zapraszamy do współpracy z naszym klubem i wspierania beniaminka Klasy Okręgowej!

Wskazówki dotyczące logotypów oraz pozostałych materiałów od sponsorów

Mając na celu jak najlepszą jakość naszej oferty oraz przejrzystość i czytelność Państwa reklam prosimy o:

– nadsyłanie grafiki/logotypów Państwa firm w jak największym rozmiarze/możliwie najlepszej jakości. Jest to związane z tym, że odpowiedni rozmiar i jakość gwarantują lepszy wygląd, czy to na stronie www, czy też w druku. Jeżeli jest to możliwe, prosimy o nadsyłanie materiałów w wektorach (tj. możliwych do skalowania, szczególnie w przypadku materiałów drukowanych).

– mały banner na stronie www czy niewielka ulotka/bilet zachęcają do ukazania najważniejszych informacji, jak nazwa firmy, profil usług czy adres i telefon. Nadmiar tekstu/grafiki może spowodować, że nasza reklama będzie nieczytelna.

– banner na stronie umożliwia utworzenie odnośnika do własnej witryny internetowej wraz z pozostałymi informacjami (umożliwiać ma to również zakładka “Sponsorzy”)

– w przypadku, gdy firma nie posiada własnego logo, prosimy wysyłać informacje do materiałów reklamowych (artykułu o sponsorach klubu) na adresy wskazane poniżej.

W razie pytań i wątpliwości odnośnie grafiki prosimy o kontakt mailowy: tgsokol1904@gmail.com lub na rafal.koziarz@gmail.com