Ostatni sparing seniorów!

Zbliżamy się do końca okresu przygotowawczego do rundy rewanżowej. Dorosłej ekipie Sokoła został już tylko jeden mecz kontrolny, podczas którego w Leżajsku zmierzymy się z drużyną Pogoni Leżajsk, występującą w stalowowolskiej Klasie Okręgowej. Potyczkę z “Piwoszami” rozpoczniemy jutro (w sobotę 12 marca) o 13:00. Zbiórka zawodników o 11:15. Wyjazd – o 11:20 spod stadionu w Sokołowie.

Będzie to już kolejny mecz sparingowy pomiędzy Pogonią i Sokołem. Poprzednio mierzyliśmy się z leżajską drużyną 18 lipca poprzedniego roku, kiedy po wyrównanym meczu górą była Pogoń (wygrana gospodarzy 2:0 (0:0).

Jutrzejsi przeciwnicy jesienią co prawda spisywali się średnio – i z 17 punktami lokują się na 10 miejscu, tracąc tym samym szanse na powrót do IV ligi, ale będą z pewnością wymagającym sparingpartnerem (co pokazują poprzednie wyniki Pogoni). Z dotychczas sześciu rozegranych spotkań Pogoń wygrała aż cztery: z KS Dąbrówki (1:0), Sokołem Kamień (7:0), KS Majdan Łętowski (8:1) i Staromieszczanką Stare Miasto (3:0), remisując przy tym dwa spotkania – z Grodziszczanką Grodzisko Dolne i Huraganem Gniewczyna (oba po 1:1). Będzie to już ostatni zimowy test dla naszej ekipy. W przyszłym tygodniu seniorzy nie rozegrają żadnego sparingu, a za dwa tygodnie 26 marca TGS wyjedzie do Stobiernej powalczyć o pierwsze wiosenne punkty.

Pogoń Leżajsk TG Sokół Sokołów Małopolski

(jutro, 13:00, w Leżajsku)

Zbiórka zawodników: 11:15. Wyjazd: 11:20.

Źródło: własne / pogon1962lezajsk.futbolowo.pl

O autorze

rafal.koziarz@gmail.com