Ostatni sparing w niedzielę. Rywalem Głogovia

W ostatnim meczu kontrolnym Sokół podejmie u siebie Głogovię Głogów Małopolski. Początek w niedzielę o godzinie 10:00. Nasz najbliższy rywal jeszcze do niedawna grał w rzeszowskiej Klasie Okręgowej, z którą pożegnał się w tym poprzednim sezonie. W nadchodzącym będzie rywalizował w Klasie A (grupa rzeszowska). Zapraszamy wszystkich na mecz! Zbiórka zawodników o godzinie 9:00.

Ostatni mecz z drużyną Głogovii co prawda był zwycięski, ale niełatwy – wygrana 4:3 po dramatycznym, pełnym zwrotów spotkaniu. Z kolei jesienią sezonu 2013/14 ulegliśmy Głogovii na wyjeździe 1:4. Co ciekawe, kilka dni temu formę Głogovii sprawdzał nasz przyszły ligowy rywal – Orzeł Wólka Niedźwiedzka. Zespół Wojciecha Wawrzaszka uległ wtedy w Głogowie Małopolskim 1:3.

Jeszcze dzisiaj kolejny trening zespołu seniorów Sokoła. Początek o godzinie 18:00 na naszym stadionie.

O autorze

rafal.koziarz@gmail.com
9 odpowiedzi
 1. optymista

  Ach to podniecenie , że Wólka przegrała … dlatego z Waszej strony bedzie gryzienie trawy zeby wygrac hehehe. Bez napinki mieszczuchyyyyy 😀

  1. RyanTG

   Że co proszę? Na stronie będę umieszczać to co uważam za interesujące. Nic tobie kolego do tego. Ja pracy innych serwisów nie komentuję.

    1. RyanTG

     Po pierwsze, trochę kultury. Ja nie ukrywam swoich personaliów (w przeciwieństwie do ciebie). Następnym razem podpisz się z imienia i nazwiska, wtedy możesz do mnie pyskować.

     No i dlatego właśnie na stronę musiała wejść moderacja komentarzy (choć tego osobiście nie chciałem).Nie sądzę, żeby kolega wyżej był w ogóle z Wólki. Jeśli jesteś, to daję sobie głowę uciąć, że jest w Wólce Niedźwiedzkiej duże grono o wiele rozsądniejszych osób dla których informacyjna notka o meczu (bez żadnego komentarza) nie stanowi żadnego problemu. Kto przegląda uważniej, o Orle wspominałem też przy okazji awansu do Okręgówki (poszukaj facet no -_-). Że tak powiem – masz jakiś problem, ja go nie widzę. 🙂 Dotychczas starałem się dorzucić jakieś informacje o sytuacji/meczach innych drużyn w lidze i nikt dotychczas nie miał o to pretensji.

     Komentarze wrzucam (świadczą tylko o tobie), bo uważam je za jakiś absurd. Nie wiem ile masz lat, skąd jesteś i kim jesteś, ale zachowujesz się w tej chwili jak kretyn, bo wychodzi na to, że żadnego opisu meczu z Wólką nie będę mógł kiedykolwiek dodać, bo… jakiś internetowy mruk będzie mądrzejszy. Ja nie będę się tłumaczył z tego co robię takim jak ty. Koniec. Kropka.

 2. optymista

  byly jakies wulgaryzmy? sam nie zaczynaj napiny glupim wpisem wielki administratorze! twoj cyrk twoje malpy. od Wólki z daaaaala!!!!!!

   1. opytmista

    Nie wiem gdzie tam widzisz napinke kolego , Wasza strona Wasz klub to i newsy powinny byc o Was . Wólka ma swoja strone …