Panowie, dziękujemy!

Na koniec zostawiam sobie wpis z dedykacją dla tych, których w nowym sezonie nie zobaczymy w naszych barwach. A są to: Grzegorz Płonka, Kamil Pilecki, Bartosz Mika i Krzysztof Motyka. Więcej.. w rozwinięciu wpisu!

Był czas powitań, ale są momenty w którym przychodzi nam się pożegnać. Nadchodzący sezon będzie dla nas nieco inny, bo nieco zmieni nam się skład szatni. Ale do rzeczy! Dwóch z Sokołów – bardzo istotnych dla naszej drużyny – Kamil Pilecki i Grzesiek Płonka postanowili spróbować gry szczebel wyżej i z Głogovią powalczą, być może o 4. ligę, czego im mocno życzymy! Zarówno Kamcio, jak i Gienio byli motorem napędowym naszej ofensywy, wykręcali świetne statystyki i trwale zapisali się w naszej historii, dwukrotnie o włos ocierając się o awans. Nie zapominamy o roli Kamila, który był odpowiedzialny za.. świetną atmosferę w szatni!

Bartosz Mika, kolejny charakterystyczny, charyzmatyczny członek naszej sokolej rodziny. Zdecydował się na kontynuowanie przygody z piłką w Plantatorze Nienadówka. Tak więc popularny Miczken zostanie w tym sezonie “truskawką”. Miczkenowi sugerujemy, żeby lepiej nie pokazywał się w Sokołowie bez tytułu króla strzelców. 😉 Czego mu mocno życzymy.

Krzysztof Motyka, który dorobił się w Sokole osobliwego pseudonimu “Piguła”. Krzychu powalczy ze swoim macierzystym LKS Jasionka o kolejny awans, tym razem Jasionka zagra o powrót do Klasy Okręgowej. A więc.. Do zobaczenia?

Podobnie jak Wam wszystkim. W swoim imieniu, i na pewno też reszty naszej ekipy życzymy Wam powodzenia i miejmy nadzieję – do zobaczenia w barwach TGS!

O autorze

rafal.koziarz@gmail.com