Piotr Piechniak grającym trenerem!

Zgodnie z przewidywaniami niektórych osób nowym szkoleniowcem naszej drużyny seniorów został Piotr Piechniak, którego karierę zawodniczą zdążyliśmy już przypomnieć. Już w sobotę ten doświadczony piłkarz zadebiutuje na “ławce” Sokoła, co nie oznacza, że będzie to absolutny trenerski debiut. Ten miał miejsce w poprzednim sezonie w Olimpii Pysznica, zespole stalowowolskiej Klasy Okręgowej (trzecie miejsce w tabeli na koniec sezonu). Przed naszym nowym trenerem stoi duże wyzwanie, ponieważ nasz zespół zajmuje w tej chwili ostatnie miejsce w tabeli. Pierwszy rywal po zmianie szkoleniowca z pewnością bardzo wymagający – Resovia II. Zapowiedź sobotniego spotkania już niedługo na naszej stronie. Najbliższy trening seniorów odbędzie się w ten czwartek o godzinie 18:00.

O autorze

rafal.koziarz@gmail.com
12 odpowiedzi
 1. bolek

  Nie wiem czy to dobry pomysł z zatrudnieniem piechniaka na trenera. W pysznicy go zatrudnili na grającego to na przedostatnim miejscu zostawił zespół jak go wywalali, przyszedł jego nastepca i pysznica zakonczyla sezon na 3 placu :), jako gracz jak najbardziej ale jako trener-duży znak zapytania????????? a w sokole nie ma czasu na eksperymenty i nauke przez trenra bo mamy 5 pkt i nie zanosi sie aby w najblizszym czasie wiecej ich zdobyc

 2. jan

  Trzeba wybierać mniejsze zło.Przynajmniej nie trzeba płacić pseudo trenerowi za siedzenie na ławie.A mamy dodatkowo solidnego gracza.Może chłopaki się teraz odblokują przy nowym trenerze.Niech się wykażą przed nim co wartają.Znajomość z takim gościem może kiedyś zaprocentować,warto żeby o tym nasi pamiętali.A nóż kiedyś będzie trenował jakąś lepszą drużynę i zechce mieć któregoś w składzie.Tak że myśleć i grać.

 3. aww

  “W Sokołowie grają na zupełnie odnowionym stadionie, ale za niespełna pół roku, jeśli nie zdarzy się cud odbywać się tam będą tylko mecze klasy B.”

  Pamiętacie to? aż łezka się w oku kręci ! Przecież to Furdak uratował nas przed spadkiem .. To Furdak wprowadził młodych .. TO FURDAK AWANSOWAŁ Z NAMI DO OKRĘGÓWKI – to nie Daniło !! A teraz? kopneli go w dupę .. dlaczego? bo trzymał dyscyplinę? Wiele kibiców chciało, żeby wrócił ! Ale zarząd jak zwykle jest mądrzejszy .. Piechniak, Daniło i co jeszcze? I gówno z tego .. i tak najlepszy jest Furdak ! Jak nikt nie chciał nas wziąśc z 4 pkt na koncie po rundzie jesiennej, to było “Krzysiu, Krzysiu prosimy” aa na końcu “dziękujemy” aa jeszcze później kopneliście go w dupę i tak wam to nic nie dało + do tego odbija wam się to teraz czkawką .. myslicie, że teraz Piechniak coś da? aa chuja da ! Nic nie da ! narobiliście w koło dupy Furdakowi to teraz żałujcie !

 4. czekam na odpowiedz

  Po pierwsze: gdzie te plany budowy druzyny opartej na zawodnikach z gminy? Po drugie: pokażcie mi chociaz 1/4 srodkowego obroncy w tej druzynie.

 5. TGS

  A komentowac i wymądrzać to każdy teraz potrafi, nie ma co gdybać był Furdak, a teraz jest Piechniak, zobaczymy co najblirzsze mecze pokazą i zweryfikują moze nie w pierwszym meczu ale w nastepnych napewno 🙂
  TYLKO SOKÓŁ!