ŁKS Łukawiec, Pogoń Leżajsk, ŁKS Łowisko, Unia Nowa Sarzyna i Sokół Kamień. Tak przedstawia się lista naszych międzysezonowych sparingpartnerów, dzięki którym przygotujemy się do rundy jesiennej 2021/2022 rzeszowskiej Klasy O.

A teraz kilka słów o naszych rywalach:

ŁKS Łukawiec (Klasa A1 Rzeszów)

Dziewiąta drużyna zakończonej niedawno rzeszowskiej grupy Klasy A, gdzie na co dzień występuje Kacper Nowak. Ekipa z Łukawca będzie najprawdopodobniej pierwszym rywalem TGS, dzięki któremu odrdzewimy kości.

Pogoń Leżajsk (Klasa Okręgowa Stalowa Wola)

Renomowana, znana podkarpackim kibicom Pogoń po kilku latach od spadku konsekwentnie pnie się w górę w swojej grupie rozgrywkowej. W tym roku zakończyła rozgrywki na 4. pozycji. Co prawda ze sporą stratą do prowadzących: Sokoła i Unii, ale wygląda na to, że w kolejnym sezonie, “Piwosze” będą się już w stanie włączyć do walki o awans.

ŁKS Łowisko (Klasa Okręgowa Stalowa Wola)

Kolejna, tym razem szósta ekipa rozgrywek w okręgu stalowowolskim. Z Łowiskiem sparowaliśmy już zimą. Wtedy zwyciężał Sokół. Zdecydowanie solidna ekipa. W kolejnym sezonie cele powinna mieć podobne jak w tym, a więc sięgające górnej połowy tabeli.

Unia Nowa Sarzyna (Klasa Okręgowa Stalowa Wola)

Nie inaczej – grupa Stalowa Wola. Unia to klub, z którym w przeszłości rywalizowaliśmy nie raz, również podczas sparingów. Druga najmocniejsza w tym roku ekipa Klasy Okręgowej, którą ostatecznie wyprzedził ostatni z naszej listy przeciwnik.

Sokół Kamień (4. liga podkarpacka)

W Kamieniu niedawno świętowano historyczny awans do 4. ligi. Tegoroczny beniaminek będzie z pewnością najmocniejszym spośród naszych rywali w okresie przygotowawczym. To mocna ekipa, w której nie brakuje twarzy znanych m.in. z naszego Okręgu – Karola Skuby i Pawła Dziedzica.

Dokładne terminy będziemy przekazywać bliżej zaplanowanych gier

O autorze

rafal.koziarz@gmail.com