Plan sparingów Sokoła

Lada moment przed naszą drużyną seniorów pierwsze mecze sparingowe. Znamy naszych rywali i orientacyjne terminy w których zostaną mecze kontrolne rozegrane. Więcej szczegółów wkrótce (dokładne terminy zostaną ustalone niedługo przed kolejnymi spotkaniami). Lista terminów w rozwinięciu. Zagramy z KS Zaczernie, Staroniwą Rzeszów, Podlesianką, Unią Nowa Sarzyna, Bratkiem Bratkowice, ŁKS Łowisko, Raniżovią oraz sparing wewnętrzny (z juniorami Sokoła w mieszanych składach).

Lp. Data Przeciwnik Miejsce Godzina
1. 26.01.2014 KS Zaczernie Euroboisko Stali Rzeszów 15:00
2. 1.02.2014 KS Staroniwa Rzeszów Boisko ze sztuczną murawą Resovii 17:00
3. 8/9.02.2014 Podlesianka Podlesie do ustalenia ?
4. 15/16.02.2014 Unia Nowa Sarzyna do ustalenia ?
5. 23.02.2014 Bratek Bratkowice Euroboisko Stali Rzeszów 12:30
6. 1/2.03.2014 ŁKS Łowisko do ustalenia ?
7. 8/9.03.2014 Raniżovia Raniżów do ustalenia ?
8. 15/16.03.2014 TG Sokół (juniorzy – ms*) do ustalenia ?

*ms = składy mieszane

KS Zaczernie

Zaczynamy od pojedynku z KS Zaczernie. Piłkarze z Zaczernia jeszcze do niedawna występowali w III lidze lubelsko-podkarpackiej. W chwili obecnej zajmują 9 lokatę w rzeszowskiej Klasie A.

strona internetowa: http://lzszaczernie.futbolowo.pl

KS Staroniwa Rzeszów

W ostatnich latach o zespole ze Staroniwy być może nie jest zbyt głośno, lecz historia tego klubu jest długa i sięga końca lat czterdziestych ubiegłego wieku. Po rundzie jesiennej rzeszowski zespół plasuje się na drugim miejscu w pierwszej grupie rzeszowskiej Klasy B i walczy o awans poziom wyżej.

strona internetowa: http://staroniwa-rzeszow.futbolowo.pl

KS Podlesianka Podlesie

Podlesianka to klub z nieodległego Kamienia-Podlesie, który występuje w stalowowolskiej Klasie A. W bieżącym sezonie ma realne szanse na awans do Klasy Okręgowej (po rundzie jesiennej zajmuje 2 miejsce w tabeli).

strona internetowa: http://podlesianka-podlesie.futbolowo.pl

MZKS Unia Nowa Sarzyna

Z całą pewnością najmocniej rozpoznawalny klub z grona naszych “zimowych” sparingpartnerów. Po udanych występach w III lidze przyszły kłopoty, degradacja do Klasy Okręgowej (Stalowa Wola). Po pierwszej rundzie zespół z Nowej Sarzyny zajmuje miejsce w połowie ligowej stawki.

strona internetowa: http://www.unia.nowasarzyna.eu

LKS Bratek Bratkowice

Bratek to zespół, którego przedstawiać nie trzeba. W końcu to jedna z drużyn z którą walczyliśmy o awans do Klasy Okręgowej w ubiegłym sezonie. Rywal mocny o czym świadczy to, że to akurat piłkarzom z Bratkowic dwukrotnie ulegliśmy 2:3 w sezonie 2012/13. Po 13 jesiennych meczach  Bratek lideruje w rzeszowskiej Klasie A.

strona internetowa: http://bratekbratkowice.futbolowo.pl

ŁKS Łowisko

Kolejny zespół grający o “Okręgówkę”. W swojej lidze (grupa stalowowolska Klasy A) ustępuje o zaledwie jedno “oczko” Podlesiance Podlesie. Spotkanie zapowiada się ciekawie między innymi ze względu na to, że w barwach ŁKS grają piłkarze z Górna, którzy zmierzą się z Dawidem Pieńkiem (także rodem z Górna) z naszej drużyny.

strona internetowa: http://lks-lowisko.futbolowo.pl

KS Raniżovia Raniżów

Raniżovia – ostatni klub z listy sparingpartnerów. Raniżowscy piłkarze podobnie jak Sokół będą na wiosnę walczyć o utrzymanie w lidze. Miejmy nadzieję, że obu “ekipom” ten wyczyn się uda a sparing się do tego przyczyni.

strona internetowa: http://ranizoviajuniorzy.futbolowo.pl

O autorze

rafal.koziarz@gmail.com
5 odpowiedzi
  1. g:)

    i znów swietny artykuł, nie napisane na sucho typu gramy z tymi i tymi, tylko kilka slow o druzynach przeciwnych. Fajnie sie czyta 🙂 Pozdro, kibic TGS.

  2. inform

    Odnośniki (linki) do stron sparingpartnerów niech się otwierają w nowych okienkach panie adminie.