Porażka z Jednością

Niestety, naszym piłkarzom nie udało się zdobyć punktów z Jednością Niechobrz. Rywal pokazał dobrą piłkę, i chociaż rozpoczęliśmy od prowadzenia, to ostatecznie górą była Jedność, która wygrała 2:1 (1:1). Bramka na wagę trzech punktów dla gości padła po rzucie karnym po faulu naszego zawodnika. Dla Sokoła trafił na 1:0 Łukasz Nizioł. Na szczęście po tym spotkaniu pozostaliśmy na 8 miejscu w tabeli.Mimo, że to zespół gości okazał się wczoraj lepszym zespołem, na prowadzenie pierwszy wyszedł Sokół po strzale Łukasza Nizioła. Wyrównanie padło tuż przed przerwą, natomiast decydujący cios goście zadali w 75 minucie po rzucie karnym, podyktowanym po wcześniejszym faulu Sławomira Śwista na zawodniku przyjezdnych. Jedność potwierdziła w ten sposób aspiracje do walki o awans. Za tydzień (w sobotę) czeka nas kolejny trudny mecz. Z Jaworem zmierzymy się o 11:00 w Krzemienicy (godzina spotkania została zmieniona w ostatniej chwili przez organizatora – Jawor). Na boiska ligowe powrócą także nasi juniorzy, którzy po tygodniu przerwy zagrają o kolejne punkty.

TG Sokół – Jedność Niechobrz 1:2 (1:1)

Bramki: Ł.Nizioł (20) – goście (42′, 75′-k)

O autorze

rafal.koziarz@gmail.com
1 odpowiedź