Prestiżowy mecz juniorów w Leżajsku

W najbliższą sobotę o godzinie 13:00 naszych młodzieżowców czeka kolejna batalia o ligowe punkty. Tym razem udadzą się oni do Leżajska, by zmierzyć się z solidną podkarpacką marką – miejscową Pogonią. Po doskonałym rozpoczęciu sezonu liczymy na kolejny świetny mecz naszych juniorów młodszych, a przypomnijmy – po 5 kolejkach z kompletem punktów młode Sokoły prowadzą w ligowej tabeli. Rywale są jednak mocni.

Rówieśnicy z Leżajska póki co radzą sobie w Klasie Okręgowej ze zmiennym szczęściem. Wysoka wygrana ze Strugiem (7:1 u siebie) i ze Stalą Łańcut (3:0 u siebie) pokazują, że Pogoń jest bardzo silna na własnym terenie. Na wyjeździe młodzieżówka z Leżajska radzi sobie gorzej. Zremisowała jeden mecz (z Orłami – 2:2) oraz przegrała z KS Przybyszówka (0:3) i Strumykiem Malawa (0:1).

Ciekawie prezentuje się rywalizacja strzelecka zawodników Sokoła. Najwięcej trafień zanotował póki co Mateusz Rak (10). Tuż za nim jest Sebastian Rodzeń (9) i Bartłomiej Bałamut (8). Na listę strzelców wpisali się także Bartłomiej Łuszczki i Jakub Chmiel (obaj po jednej bramce).

Pogoń Leżajsk – TG Sokół Sokołów (sobota, 13:00, Leżajsk)

W pozostałych meczach szóstej już kolejki rozgrywek juniorów młodszych:

Izolator Boguchwała – KS Przybyszówka
Grodziszczanka – Stal Łańcut
Dynovia Dynów – Orły Rzeszów
Victoria Budy Głog. – Strug Tyczyn
Głogovia Głogów – Wisłok Wiśniowa
Pauza: Strumyk Malawa

O autorze

rafal.koziarz@gmail.com