Prezent z dalekiego Afganistanu

Nasz klubowy kolega – Michał Gorący, który przebywa w tej chwili w dalekim Afganistanie przesyła nam prezent, który miejmy nadzieję będzie małym symbolem ligowego awansu. Są to piłki marki Puma, modelu prosto z boisk piłkarskiej Ekstraklasy, podarowane z okazji promocji do Klasy Okręgowej. Liczymy oczywiście na to, że te futbolówki będą nieustannie lądować w siatce przeciwnika! Zapraszamy przy okazji na stronę internetową hodowli Michała, a jest to jego druga pasja (po piłce): http://www.the-1.pl/

O autorze

rafal.koziarz@gmail.com
28 odpowiedzi
 1. aaa

  A CO NAS TO OBCHODZI hahaha żałosny artykuł ?????????????? Chyba wam dzisiaj za bardzo przygrzało słońce. TA STRONA TO O KLUBIE CZY Z ANONSAMI REKLAMOWYMI ?????????????? JA TEŻ CHCĘ UMIEŚCIĆ ANONS O SPRZEDAŻY SAMOCHODU DO KOGO MAM PISAĆ ????????????????????????

 2. endriu

  Jak to Lolo albo Geodeta zawsze po pijaku sie wydzierali: “Sokoły do boju” .Z takimi piłkami to awans do IV ligi od razu.

 3. aaa

  HAHA JESTEŚĆIE ŻAŁOŚNI ZA USUNIĘCIE MOJEGO WCZESNIEJSZEGO WPISU.CHCĘ ZAMIESCIĆ OGŁOSZENIE O SPRZEDAŻY AUTA DO KOGO MAM PISAĆ ABY NEWS NA TEJ STRONIE SIĘ POJAWIŁ .ALE TO “WASZ CYRK I WASZE MAŁPY” WIĘC RÓBCIE CO CHCECIE.

  1. RyanTG

   Facet, uspokój się może? Nie zbanowałem Cię po ip, ale widzę będę musiał. Zrobiłeś coś dla klubu kiedykolwiek? Niektórzy potrafią i warto im za to podziękować – niektórzy będą tylko lamentować i to anonimowo, bo wstyd komuś w twarz powiedzieć..

 4. aaa

  CO NAS TO OBCHODZI ?????????????????????????TA STRONA TO O KLUBIE CZY REKLAMOWA ????????????????????

 5. aaa

  ŻAŁOSNI JESTESCIE JAK TEN WASZ FOLWARK USUWAJCIE DALEJ NIEWYGODNE DLA WAS WPISY I BLOKUJCIE SOBIE IP HAHAHAHAHAHA I DLATEGO WŁASNIE LUDZIE NIE CHCĄ CHODZIĆ NA MECZE TG ALE “WASZ CYRK WASZE MAŁPY”

  1. Kris13

   Tymi wpisami pokazałeś, że jesteś idiotą. Jak masz pisać takie rzeczy opuść tą stronę 🙂

   1. aaa

    A ty “inteligencie” dobrze zastanów się i popytaj ludzi dlaczego nie chcą chodzić na mecze to może coś zrozumiesz ale dla ciebie to zatrudne żeby myśleć hahahaha

 6. aaa

  SKORO TO STRONA Z OGŁOSZENIAMI TO SPRZEDAM AUTO DO KOGO MAM PISAĆ W SPRAWIE UMIESZCZENIA OGŁOSZENIA NA STRONIE.KUPIĘ WAM NAWET 4 PIŁKI

 7. aaa

  Co nas to obchodzi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Może jak Lolek puści bąka też na stronę proponuję napisać

 8. RyanTG

  Czy naprawdę masz jakiś problem z tym co jest dodawane na stronie? Naprawdę? Anonimie? Niewygodne wpisy? O czym człowieku mówisz. Jeśli ktoś krytykuje, ale chociaż ma w sobie chociaż trochę kultury to takiego wpisu nie usunę. Pisać sobie możesz – zasponsoruj klub, zacznij pomagać – wtedy będziesz miał prawo do reklamy i do krytyki.

  1. RyanTG

   Pochwal się wszystkim co chcesz tym osiągnąć. Strona jest robiona tak, żeby każdy wiedział co dzieje się w klubie – kto go tworzy, kto go wspiera. Pół problemu jeśli jesteś z innej miejscowości i robisz sztuczne zamieszanie, ale jeśli jesteś z Sokołowa i robisz zarzuty o wzmiankę o osobach, które pomagają klubowi? Coś tu nie gra.

   1. RyanTG

    I jeszcze jedna sprawa – było zebranie na którym można było podyskutować, wypomnieć wszystko – osobiście.

  2. admin amator

   Mała prośba do admina,linki i odsyłacze do innych stron niech powodują otwieranie się nowej karty przeglądarki,bo teraz jest to trochę irytujące.

   1. RyanTG

    Tyle mogę zrobić, będę miał na uwadze. Sam ręcznie otwieram nowe karty, ale webmasterem to ja nie jestem 🙂

  3. aaa

   Dobrze wiesz o co .Nagle na głównej stronie pojawił się news i zostali wymienieni inni sponsorzy PRZYPADEK ??????????????????? Nagle przypomnieliście sobie że jednak jest ktoś kto jednak coś jeszcze zasponsorował

   1. RyanTG

    Że co proszę? Tamten news to na pewno nie twoja zasługa. Nie będę się tłumaczył anonimowi. Ręce opadają – naprawdę. Jakbyś się zainteresował to sponsorzy wisieli już w stopce przed newsem o piłkach, ale co ja będę mówił..

    1. RyanTG

     A i jeszcze jedno – chcesz podyskutować – zapraszam na forum, najlepiej pod swoim własnym nazwiskiem.