Sprawy organizacyjne mamy za sobą. Przed nami pierwsze treningi!

Pierwsze spotkanie Akademii już za nami! Grupa ponad trzydziestu dzieci pojawiła się na naszym stadionie i wkrótce rozpocznie treningi w szkółce Sokoła. Ustaliliśmy wstępny podział na grupy wiekowe, a wkrótce doprecyzujemy terminy letnich zajęć (tak by pory wszystkim odpowiadały), a wszystkich tych, którzy nie mogli być na dzisiejszym spotkaniu organizacyjnym zapraszamy na kolejne treningi! O wszystkim będziemy informować na bieżąco w naszym serwisie i na profilu na Facebooku. Wierzymy, że będzie to dla wszystkich świetna forma spędzenia czasu i w to, że za jakiś czas nasz klub wychowa znakomitych zawodników i zawodniczki!

Najbliższe treningi Akademii: klasy 0-3 (wtorek, 23 czerwca o 17:00); klasy 4-6 (czwartek, 25 czerwca o 17:00). Od początku okresu wakacyjnego treningi dla każdej z grup wiekowych będą odbywać się dwa razy w tygodniu.

W dzisiejsze popołudnie pogoda nie zawiodła – na stadionie przy ul. Polnej mogliśmy zobaczyć chłopców (i dziewczynki) z roczników 2002-2008. Nie zabrakło grupy rodziców, którzy towarzyszyli młodym adeptom na treningu.

W okresie wakacyjnym zajęcia w naszej szkółce będą nieodpłatne. Od września pobierane będą składki (od 20 do 30 złotych miesięcznie), w 100% przeznaczone na niezbędny sprzęt sportowy dla dzieci.

Najbliższe treningi:

Klasy 0-3 (rocznik 2005 i młodsi) – wtorek 23 czerwca o 17:00

Klasy 4-6 (roczniki 2002, 2003, 2004) – czwartek 25 czerwca o 17:00

juniorzy starsi (roczniki 1997-2001) – informacja wkrótce

Pełna galeria: Link

O autorze

rafal.koziarz@gmail.com