Przegląd prasy po meczu z Dynovią

Jak się okazało, wczorajszy mecz nie pozostał niezauważony. O pojedynku Sokoła z Dynovią wspomniało dzisiejsze wydanie Nowin, portal PodkarpacieLive i strona Dynovii. Więcej w rozwinięciu.

“Bez bramek w meczu na szczycie”

Jedność zremisowała u siebie bezbramkowo ze Stobierną i wciąż z dużą przewagą prowadzi w tabeli. Nowym wiceliderem został Sokół.”

(…)

“Dynovia w Sokołowie dostała tęgie lanie. Drużyna Jana Rocheckiego przyjechała na mecz jednak mocno zdziesiątkowana i to po części mogło być powodem wysokiej porażki. Inna rzecz, że Sokół był tego dnia wyjątkowo skuteczny. Karol Nowak początkowo miał problemy z celnością, ale gdy już ustawił celownik, to ustrzelił hat tricka. Kawał dobrej roboty wykonał też Mika”

Źródło: Gazeta Codzienna Nowiny (dodatek Stadion, 13.04.2015)

“Klasa O Rzeszów: Grad bramek w meczu Sokół Sokołów Małopolski – Dynovia”

“W 18. kolejce klasy O Rzeszów, Sokół Sokołów Małopolski rozgromił na własnym stadionie Dynovię Dynów. Sokół zrewanżował się tym samym za porażkę 0-1 w rundzie jesiennej.”

Źródło: PodkarpacieLive

O spotkaniu wspomniała też oficjalna strona klubu z Dynowa:

“Pogrom seniorów w Sokołowie!”

“W dzisiejszym meczu ligowym Dynovia doznała jednej z najwyższych porażek w całej swojej historii występów na boiskach Klasy Okręgowej od czasu spadku 14 lat temu z IV ligi. Nasza drużyna wyruszyła do odległego Sokołowa w zaledwie 11 osobowym składzie (brak wielu zawodników z różnych przyczyn), jednak to nie tłumaczy porażki w tak wysokich rozmiarach, gdyż gospodarze byli zdecydowanie lepszym zespołem i zasłużenie wygrali. Szansa na zmazanie plamy już w najbliższą niedzielę, kiedy to na własnym boisku podejmiemy sąsiada w ligowej tabeli drużynę KS Dąbrówki.”

Źródło: dynovia.futbolowo.pl

*Gwoli ścisłości, w ramach małego sprostowania – Karol Nowak strzelił gola z rzutu wolnego (nie karnego – jak podają Nowiny). Uspokajamy też naszych sympatyków, w tabelę rzeszowskich “Nowin” wdarł się błąd drukarski, który sprawił, że Sokół widnieje na trzecim miejscu w tabeli – w rzeczywistości TGS lokuje się na drugim miejscu.

O autorze

rafal.koziarz@gmail.com