Puchar Burmistrza wystartuje 19 lipca!

Rywalami Sokoła w pierwszej fazie Pucharu, która zostanie rozegrana 19 lipca w Górnie będzie Plantator Nienadówka i Zorza Trzeboś. Druga faza (finałowa) zostanie rozegrana tydzień później – 26 lipca, na stadionie w Sokołowie. Więcej szczegółów wkrótce!

Faworytem naszej grupy będzie oczywiście Sokół, który w przyszłym sezonie jako jedyny z naszej gminy będzie występował na szczeblu Klasy Okręgowej. Zarówno Zorza, jak i Plantator występują w Klasie B – Plantator zajął w tym sezonie 3 miejsce, Zorza – 6. Ciekawie zapowiada się rywalizacja w drugiej grupie, gdzie spadkowicz z Klasy Okręgowej – Orzeł sprawdzi formę świetnie spisującej się wiosną Górnovii (Klasa A).

Reguły będą najprawdopodobniej identyczne, jak w roku ubiegłym, tj. zwycięzcy grup zagrają w finale, zespoły z drugich miejsc – o miejsce 3, a pozostałe dwie drużyny – zagrają o miejsce 5.

Grupa I (Sokół)

 • TG Sokół Sokołów Małopolski (Klasa Okręgowa)
 • Plantator Nienadówka (Klasa B)
 • Zorza Trzeboś (Klasa B)

Grupa II

 • Orzeł Wólka Niedźwiedzka (Klasa A)
 • Górnovia Górno (Klasa A)
 • Herkules Trzebuska (Klasa B)
O autorze

rafal.koziarz@gmail.com
2 odpowiedzi
 1. realista

  Piękna grupa !! Sokół po prostu lepiej wylosować nie mógł. Oba zespoły B-klasowe, a obserwując niekiedy mecze Zorzy i Nienadówki to nie dostrzegam żadnych zawodników na poziomie tych z Sokołowa zwłaszcza w Nienadówce 🙂 Pewny Finał

  1. RyanTG

   Nie ma co dzielić skóry na niedźwiedziu 🙂 W tamtym roku Sokół grał z Zorzą w finale i jakoś specjalnie łatwo nie było, tak że może wstrzymajmy się do turnieju z komentarzami 🙂