Rafał Lelek – transfer numer cztery

Tego lata przygotowaliśmy dla Was jeszcze jeden ruch transferowy, a do Sokoła dołączy również Rafał Lelek! 24-letni wahadłowy/boczny obrońca jest wychowankiem Resovii i doskonale zna realia naszej Klasy Okręgowej, w której występował jako piłkarz Strumyka Malawa i Wisłoka Czarna. W swoim futbolowym dorobku ma też grę dla IV-ligowców: Wisłoka Wiśniowa i Izolatora Boguchwała.

Ostatni sezon nasz nowy nabytek spędził w Wisłoku Czarna, a w barwach TGS wpisał się na listę strzelców już w pierwszym sparingu (w Łukawcu). Ciekawostką jest też fakt, że seniorska kariera naszego nowego gracza rozpoczęła się w rezerwach Resovii wiosną 2014 roku. Drużyna trenera Szymona Duszy grała podobnie jak Sokół na szczeblu Klasy Okręgowej.

Rafała cechuje dobre wyszkolenie techniczne, pracowitość i zmysł taktyczny, dlatego wierzymy, że już na jesień będzie bardzo wartościowym elementem naszej układanki! Oprócz gry w piłkę zajmuje się również szkoleniem jako trener – w SMS Resovii. Witamy w Sokołowie!

Transfer #4

Rafał Lelek
wahadłowy/boczny obrońca
klub macierzysty: Resovia
ostatnio: Wisłok Czarna
przebieg kariery: Resovia (drużyny młodzieżowe), Resovia (CLJ), Resovia II, Strumyk Malawa, Wisłok Wiśniowa, Strumyk Malawa, Izolator Boguchwała, Wisłok Czarna

O autorze

rafal.koziarz@gmail.com