Raniżovia pokonana po zaciętym meczu

W rozegranym dzisiaj w Raniżowie meczu kontrolnym Sokół pokonał miejscową Raniżovię 2:1 (2:1). Bramki dla sokołowskiej drużyny zdobył Piotr Darocha i Michał Bal, a wynik został ustalony już w pierwszej połowie spotkania. Obie drużyny miały jeszcze sytuacje strzeleckie, a sam mecz miał raczej wyrównany przebieg.

Pierwsza bramka padła po kombinacyjnej akcji, a w 32 minucie podwyższył na 2:0 Michał Bal, który dostał piłkę od zawodnika testowanego i z powietrza, z pierwszej piłki umieścił piłkę w siatce gospodarzy. Rywale zdobyli bramkę kontaktową tuż przed końcem pierwszej połowy, i choć kolejnych okazji strzeleckich nie brakowało – wynik nie uległ już zmianie. W Sokole wystąpiło dzisiaj dwóch zawodników testowanych. Zabrakło jednak m.in. Piotra Codello i Karola Nowaka. Obydwaj powinni być jednak niedługo gotowi do występów. A przed nami kolejne mecze sparingowe i Puchar Burmistrza.

Raniżovia Raniżów – TG Sokół Sokołów Małopolski 1:2 (1:2)

Bramki: Gospodarze (40′) – P.Darocha (21′), M.Bal (32′)

Skład (TG Sokół): G.Kwiecień, Zawodnik testowany, S.Świst, K.Sidor, P.Darocha, Ł.Nizioł, T.Brzychczy, B.Bałamut, Zawodnik testowany, B.Mika, M.Bal. Na zmiany wchodzili: K.Berkowicz, A.Piękoś

O autorze

rafal.koziarz@gmail.com