Rusza Akademia Futbolu Sokół!

Wkrótce rozpoczniemy nowy rozdział w historii naszego klubu! Ruszamy już najbliższy w czwartek o 11:30 od spotkania uczniów Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Sokołowie z zawodnikiem Cracovii Kraków – Mateuszem Cetnarskim, który obejmie patronatem nowo powstałą Akademię Futbolu Sokół! Informujemy także, że w najbliższym czasie zostanie uruchomiony nabór do nowych grup wiekowych. Akademia zadba także o najmłodszych, którzy wraz z rodzicami będą mogli postawić pierwsze piłkarskie kroki. Więcej o idei powstania Akademii w rozwinięciu wpisu.

Wydarzenie na Facebooku

Zaznaczamy, że chcemy zbudować coś więcej niż tylko zwykłą szkółkę piłkarską. Naszym celem ma być nie tylko szkolenie zawodników od najmłodszego, ale też chęć pokazania profesjonalnego futbolu zza kulis.

W związku z tym:

  • chcemy zapraszać do naszego miasteczka na pokazowe treningi zawodników polskiej Ekstraklasy
  • organizować wyjazdy na mecze największych rodzimych klubów
  • organizować wakacyjne i zimowe turnieje oraz wysyłać na staże do większych klubów miejscowych trenerów
  • będziemy nawiązać kontakty i współpracować z ekstraklasowymi klubami, gdzie chcemy w przyszłości wysyłać naszych najzdolniejszych wychowanków Akademii tak, by mieli możliwość dalszego rozwoju sportowego
  • powstanie Akademia Przedszkolaka dla najmłodszych

Uwaga! Wakacyjne zajęcia w Akademi Futbolu Sokół  będą bezpłatne. Natomiast od września pobierana będzie niewielka składka, która w stu procentach zostanie przeznaczona na niezbędny dla dzieciaków sprzęt sportowy.

Liczymy, że nasz projekt odniesie sukces i w przyszłości będziemy dumni z naszych wychowanków! Trzymajcie kciuki! I serdecznie zapraszamy na treningi, a o wszystkim będziemy informować na bieżąco za pośrednictwem naszego serwisu.

www_poster_tgsokolsokolow

O autorze

rafal.koziarz@gmail.com