We wtorek 12 lipca przygotowania do startu nowego sezonu rozpoczną seniorzy Sokoła, którzy odbędą swój pierwszy letni trening. W międzyczasie czekają sokołowian cztery potyczki kontrolne: z Wisłokiem Czarna, dwukrotnie z Orłem Wólka Niedźwiedzka i Grodziszczanką Grodzisko Dolne (w tym jeden mecz z Orłem w ramach Pucharu Burmistrza). Więcej szczegółów w rozwinięciu.

Pierwszym przeciwnikiem będzie drużyna Orła Wólka Niedźwiedzka, na który wpadliśmy po wczorajszych meczach Pucharu Burmistrza. Los chciał, że z piłkarzami z Wólki spotkamy się raz jeszcze – 30 lipca. Po ubiegłym sezonie i dobrej końcówce sezonu zespół dowodzony przez Grzegorza Chwastę prawie otarł się o awans do V ligi i będzie z całą pewnością wartościowym rywalem.

Następnie, 23 lipca zagramy z naszym niedawnym ligowym rywalem. Wisłok Czarna co prawda pożegnał się z Klasą Okręgową, ale jest to nasz ostatni “etatowy” sparingpartner. W nadchodzącym sezonie Wisłok będzie próbował swoich sił w łańcuckiej grupie Klasy A. Wisłok nie będzie jedynym spadkowiczem z Klasy Okręgowej, który sprawdzi naszą formę. 6 sierpnia zagramy z Grodziszczanką Grodzisko Dolne, która podobnie jak drużyna z Czarnej będzie walczyć o powrót do V ligi z drugiej grupy Klasy A.

Harmonogram gier kontrolnych (lato 2016):

10 lipca – Górnovia Górno, Herkules Trzebuska (Puchar Burmistrza, faza grupowa)
17 lipca – Orzeł Wólka Niedźwiedzka (Puchar Burmistrza, faza pucharowa)
23 lipca – Wisłok Czarna (Klasa A2 Łańcut)
30 lipca – Orzeł Wólka Niedźwiedzka (Klasa A2 Łańcut)
6 sierpnia – Grodziszczanka Grodzisko Dolne (Klasa A2 Łańcut)

Szczegółowe terminy i miejsca spotkań będą podawane na bieżąco. Treningi seniorów będą odbywać się we wtorki, środy oraz w piątki o 19:00.

O autorze

rafal.koziarz@gmail.com