Seniorzy o przełamanie ze Stobierną!

Cel jutrzejszego meczu będzie prosty. Po kilku niezbyt udanych meczach przeciwko ekipie KS Stobierna pora na przełamanie, najlepiej na własnym boisku. Początek o godzinie 15:30, zapraszamy na trybuny naszego stadionu!

Rywale radzą sobie w tym sezonie bardzo dobrze i w tej chwili sąsiadują z nami w tabeli (pozycja wicelidera). Stawką jutrzejszego spotkania będzie przede wszystkim sprawa utrzymania/awansu na 2 miejsce w rozgrywkach. Po słabszym meczu w Trzebownisku jest też z naszej strony coś do udowodnienia kibicom, którzy miejmy nadzieję nie zawiodą i licznie pojawią się na stadionie w Sokołowie!

To, na co warto zwrócić szczególną uwagę w przypadku KS Stobierna to m.in. mała liczba straconych bramek (dotychczas 15), solidny bramkarz (Adam Fabiński) czy skrzydłowy Kamil Jakubowski. W klubie ze Stobiernej, o czym była już kiedyś mowa występują: były trener Sokoła, a obecnie grający szkoleniowiec Stobiernej – Krzysztof Furdak i będący na wypożyczeniu Hubert Kuca. W przeszłości w KS Stobierna grali też Grzegorz Kwiecień czy Tomasz Nowak. Wychowankiem tego klubu jest Michał Bal, który od poprzedniego sezonu zdobywa bramki, ale dla Sokoła – brat Wiktora Bala, w dalszym ciągu zawodnika KS.

Liczymy na dobry mecz w wykonaniu naszych seniorów. Przeciwnik niełatwy, ale wierzymy, że uda się rozegrać świetny mecz i zgarnąć trzy punkty!

Klasa Okręgowa (seniorzy):

TG Sokół – KS Stobierna (jutro, 15:30, w Sokołowie)

O krok od przypieczętowania awansu są zawodnicy Jedności, którzy zdystansowali dwa pozostałe miejsca na podium na 12 punktów. Jest to także pierwsza drużyna, która jest już w 100 procentach pewna utrzymania w lidze, czego nie można powiedzieć o dużej większości pozostałych ligowców.

Program 20 kolejki Klasy Okręgowej (seniorów):

sobota (25 kwietnia)
Bratek Bratkowice – Resovia II (14:00)
Jawor Krzemienica – Start Brzóza Stad. (15:00)
Jedność Niechobrz – Orzeł Wólka Niedźw. (16:00)
KP Zabajka – Grodziszczanka (16:00)

niedziela (26 kwietnia)
TG Sokół – KS Stobierna (15:30)
Stal II Rzeszów – Astra Medynia Głog. (11:00)
KS Dąbrówki – LKS Trzebownisko (16:00)
Wisłok Strzyżów – Dynovia Dynów (17:30)

O autorze

rafal.koziarz@gmail.com
3 odpowiedzi