Seniorzy przed trudnym zadaniem. Juniorzy u siebie z Włókniarzem.

Jutro o 15:00 na murawę stadionu w Sokołowie wybiegną nasi seniorzy, którzy podejmą Stal II Rzeszów. Nasz najbliższy rywal znajduje się obecnie na pozycji wicelidera i będzie z pewnością dla Sokołów wymagającym przeciwnikiem, być może zasilonym jeszcze przez II ligowych piłkarzy Stali. Sytuacja w tabeli sprawia, że musimy w tej chwili zdobywać punkty z każdym, niezależnie od jego pozycji w tabeli. Zachęcamy wszystkich kibiców do obejrzenia spotkania i dopingowania naszej drużyny! Dzisiaj spotkania juniorów starszych i młodszych (z Włókniarzem Rakszawa).

Jeszcze dzisiaj o 11:00 i 13:00 kolejno juniorzy starsi i młodsi zmierzą się (w Sokołowie) z rówieśnikami z Włókniarza Rakszawa. Rywal jako beniaminek Klasy Okręgowej juniorów radzi sobie bardzo dobrze, jednak nasi zawodnicy będą mieli na celu przerwanie dobrej passy rakszawian. Udało się pokonać Stal Rzeszów, wiec kto wie – być może obie grupy wiekowe okażą się lepsze od Włókniarza. Młodych sokołowian na pewno stać na taki wyczyn.

Rozkład jazdy:

SOBOTA

JS: TG Sokół – Włókniarz Rakszawa (11:00)

JM: TG Sokół – Włókniarz Rakszawa (13:00)

NIEDZIELA

Seniorzy: TG Sokół – Stal II Rzeszów (15:00)

O autorze

rafal.koziarz@gmail.com
3 odpowiedzi