Seniorzy zagrają w Hucisku

Bieżący tydzień seniorzy Sokoła zakończą sparingowym spotkaniem z Orłem Wysoka Głogowska. Mecz z liderem rzeszowskiej Klasy A zostanie rozegrany już jutro o 14:00 w Hucisku. Zbiórka zawodników o 12:30 na naszym stadionie. A jeszcze dzisiaj o 11:00 na boisku Liceum zagrają nasi juniorzy młodsi, którzy zmierzą się z juniorami starszymi ŁKS-u Łowisko.

Orzeł z Wysokiej Głogowskiej zaliczył znakomitą rundę jesienną i jako beniaminek pewnie (bo z 9 punktową przewagą nad drugą Koroną Rzeszów) prowadzi w rozgrywkach. Bardzo więc możliwe, że w przyszłym sezonie klub z Wysokiej będzie rozgrywać z Sokołem mecze ligowe w Klasie Okręgowej. Jutrzejszemu sparingowi “smaku” dodaje m.in. to, że w Orle występuje Marcin Pietrucha, który jeszcze na wiosnę z powodzeniem występował w barwach naszego klubu. Oprócz tego z ekipą Orła związani byli między innymi były trener i zawodnik Sokoła – Krzysztof Furdak, a także Łukasz Dec, który powrócił do kadry sokołowian właśnie po angażu w Wysokiej Głogowskiej.

O autorze

rafal.koziarz@gmail.com