Sokół debiutuje w reportażu „Piłka w Polu”

tgsokolsokolow_pilkawpolu

Kilka miesięcy temu portal PodkarpacieLIVE ruszył z serią reportaży poświęconych podkarpackim klubom. Wczoraj w „Piłka w polu”, bo tak się nazywa seria prowadzona przez PodkarpacieLIVE zadebiutował Sokół, a naszemu klubowi i mieście poświęcono kilkanaście minut filmowego materiału. Zachęcamy do obejrzania i udostępniania odcinka wszystkim zainteresowanym! :) W rozwinięciu drugi, bonusowy film, w którym w rozszerzonej wersji o historii klubu opowiada Bartosz Walicki (współautor  wydanej w 2005 roku książki poświęconej historii TG Sokół).

Oczywiście dziękujemy PodkarpacieLIVE za medialną „otoczkę”, którą portal otoczył Sokół w ostatnich kilku miesiącach. Dzięki temu mamy za sobą pierwszą w historii wideorelację na żywo z meczu oraz wspomniany wcześniej materiał filmowy. A warto przypomnieć, że Sokół był tutaj jednym z pierwszym klubów, który pojawił się w „Piłka w Polu”. Wcześniej, w reportażach gościł Wisłok Strzyżów, Strug Tyczyn i Beniaminek Krosno, co jest dla nas bardzo dużym wyróżnieniem. Wszystkie poprzednie materiały można obejrzeć na kanale YouTube portalu. Jeszcze raz gorąco zachęcamy do obejrzenia „Piłki w Polu”!