O meczu seniorów rozpisywaliśmy się szerzej TUTAJ. Ale to nie wszystko co czeka na nas w ciągu najbliższych dni. Pierwsze mecze w nowym sezonie zagrają juniorzy starsi i młodzicy starsi. Starsza grupa, prowadzona przez Piotra Gnatka wyjedzie do Rudnej Wielkiej, natomiast grupa U-13 zagra w Brzozowie.

Juniorzy starsi rozpoczęli treningi stosunkowo niedawno, ale zebrała się liczna grupa, z którą wiążemy spore nadzieje. Na pierwszy ogień naszych młodzieżowców z U-19 trafia Rudnianka Rudna Wielka. Założony w latach 50-tych klub, od niedawna występuje na szczeblu Klasy A, natomiast jego juniorów czeka debiut. W ubiegłym sezonie w Rudnej prowadzono juniorów młodszych, którzy w tym sezonie zagrają w najstarszej z kategorii.

A oto kadra juniorów na jutrzejszy mecz:
– Filip Baran
– Jakub Bembenek
– Jakub Cisek
– Krzysztof Frącz
– Wojciech Jodłowski
– Dominik Koziarz
– Jakub Maruszak
– Konrad Ożóg
– Olaf Matuła
– Kacper Rząsa
– Michał Tyburczy
– Franciszek Zdeb
– Dariusz Kurasiński
– Kacper Kustra
– Jakub Rak
– Kacper Szybisty
– Hubert Drzał
– Dawid Matuła

Rudnianka Rudna Wielka vs. TG SOKÓŁ U-19

(Klasa Okręgowa juniorów starszych, sobota, 11:00, w Rudnej Wielkiej)

W drużynie młodzika nastąpiła zamiana na stanowisku trenera. Piotr Darocha powędrował do młodszych grup, z którymi powalczy w ligach żaka starszego i młodszego, natomiast U-13 poprowadzi już w sobotę Sebastian Walicki. Przeciwnik (jako, że to liga wojewódzka) całkiem mocny, a z Orzełkami Brzozów rywalizowaliśmy już w ubiegłym sezonie, ale w ramach rozgrywek młodzika U-12.

Orzełki Brzozów vs. TG SOKÓŁ U-13

(Klasa Wojewódzka młodzików starszych, sobota, 10:00, w Brzozowie)

Grupy młodzika starszego B, orlika młodszego, żaka starszego i żaka starszego nie rozpoczęły jeszcze rozgrywek.

O autorze

rafal.koziarz@gmail.com