Sokół postrzelał w Trzebusce

Bardzo szybko, bo już w pierwszej minucie rozpoczęło się strzelanie w Trzebusce. Sokół nie pozostawił złudzeń kto był tego dnia lepszy i wypunktował Herkulesa 0:9 (0:5) po dubletach Panka, Płonki i Pileckiego oraz po jednej bramce Rodzenia, Miki i zawodnika testowanego.

W Trzebusce TGS pokazał się w 15 osobowej kadrze i już pierwsza akcja zakończyła się golem Konrada Panka. Blisko dwadzieścia minut później z dystansu celnie przymierzył natomiast Grzegorz Płonka. Potem o pechu mogli mówić piłkarze z Trzebuski, gdy w jednej akcji najpierw spojenie, a następnie poprzeczkę ostemplował jeden z naszych rywali. Jak się okazało była to jednak jedyna tak dobra okazja Herkulesa. Końcówka pierwszej połowy znowu należała do TGS a kolejne gole na przestrzeni zaledwie trzech minut strzelali Kamil Pilecki, Konrad Panek i Sebastian Rodzeń (głową).

Po zmianie stron na podwyższenie rezultatu trzeba było trochę poczekać. W 67. minucie na 6:0 podwyższył precyzyjnym strzałem zawodnik testowany. W 73. minucie kolejne trafienie dołożył Bartosz Mika. Na kilka minut przed końcem, w 84. minucie pewnie rzut karny wyegzekwował Grzegorz Płonka, a w 90. minucie wynik meczu ustalił Pilecki. Należy docenić świetną postawę bramkarza Herkulesa, który przynajmniej kilkukrotnie uchronił swoją drużynę udanymi interwencjami przed kolejnymi bramkami. W barwach zespołu Herkulesa zagrał Adrian Mazur, 19-letni wychowanek Sokoła.

Herkulesowi dziękujemy za sparing. Życzymy piłkarzom z Trzebuski udanej ligowej wiosny!

HERKULESTG SOKÓŁ
09
Stadion Herkulesa Trzebuska, 7.03.2021, 13:30

Skład: Jaskuła, Surowiec – Pietroński, Serwatka, Uram, Sidor, Płonka, Testowany, Rodzeń, Pilecki, Mika, Panek, Ziobro, Motyka, Nizioł

O autorze

rafal.koziarz@gmail.com