Sokołowska młodzież już po spotkaniu z “Cetnarem”

Spotkanie z patronem Akademii Futbolu Sokół – Mateuszem Cetnarskim to już historia. Dzieci z klas podstawowych Zespołu Szkół w Sokołowie z zaciekawieniem uczestniczyły w krótkim spotkaniu z zawodnikiem znanym dotychczas wyłącznie z telewizji. Była okazja do zdobycia autografu i pamiątkowego zdjęcia z reprezentantem Polski. Dziękujemy za obecność! Zapraszamy we wtorek! 🙂

Kilkadziesiąt minut spotkania było poświęcone oczywiście piłce nożnej. Oprócz Mateusza Cetnarskiego parę zdań o powstającej szkółce piłkarskiej powiedzieli trener Tomasz Brzychczy oraz zawodnicy Piotr Codello i Piotr Darocha, którzy w ramach Akademii będą szkolić młodzież z Sokołowa i okolic.

Ciekawostką może być fakt, że nie było to pierwsze spotkanie Mateusza Cetnarskiego z sokołowską młodzieżą. Jeszcze w 2010 roku spotkał się on z młodymi piłkarzami z naszego miasta na tutejszym Orliku, gdzie poprowadził pokazowy trening.

Zainteresowanych treningami i rozpoczęciem przygody z piłką oraz ich rodziców zapraszamy już we wtorek na 17:00 na stadion w Sokołowie, gdzie zaplanowano spotkanie organizacyjne Akademii Futbolu Sokół. Będzie można dowiedzieć się nieco więcej o formie sokołowskiej szkółki piłkarskiej. Zapraszamy! Prosimy też o udostępnianie informacji dalej, tak by każdy zainteresowany mógł się dowiedzieć o naszym projekcie.

Spotkanie organizacyjne Akademii Futbolu Sokół – wtorek 16.06 (godz. 17:00)

www_poster_tgsokolsokolow

O autorze

rafal.koziarz@gmail.com