Sparing odwołany!

Niestety, z powodu niskiej frekwencji nasz dzisiejszy sparing z drużyną Orła Wólka Niedźwiedzka nie odbędzie się. A już za lekko ponad tydzień pierwszy mecz mistrzowski, w którym w Grodzisku Dolnym zmierzymy się z Grodziszczanką! Mecz 1 kolejki odbędzie się o godzinie 16:00. Tymczasem przed nami ostatnie treningi przed rundą jesienną sezonu 2013/14 i jak już informowaliśmy, zarówno juniorzy jak i seniorzy swoje zajęcia rozpoczynają 30 minut wcześniej, o 17:00 (juniorzy), natomiast seniorzy o 18:30.

O autorze

rafal.koziarz@gmail.com
8 odpowiedzi
 1. maciek

  Gościu nie pisz że obu stron bo to Wy nie potrafiliście się zebrać. Nie potraficie nawet tego wziąść na siebie? Napisz prawdę że przestraszyliście się najlepszej drużyny w gminie.

  1. RyanTG

   Tak się składa “gościu”, że na stadionie byłem i słyszałem jak sami zawodnicy Orła mówili o tym, że nie ma składu, więc?

   1. kibic

    A ja byłem o 15.50 pod stadionem Orła to widziałem tylko z kilka osób na drodze,w tym co najmniej jeden zawodnik Orła.Jakoś piłkarzy z Sokołowa ani jednego nie widziałem.A aktualizacja tej informacji na stronie w sobote chyba poszła coś po fakcie.Bo po 16 nie było nic że sparingu nie będzie.A swoją drogą ciekawe kto nie zebrał zawodników? Jeśli takie będzie podejście niektórych zawodników to marnie to widzę.

 2. ari

  Moze nie bylo kilku podstawowych zawodnikow Orla ale sklad byl! Sam wasz trener mowil ze to kompromitacja aby tydzien przed liga druzyna nie potrafila sie zebrac… Cytujac dalej – wczoraj mieliscie trening I nikt nie wspominal o tym ze go nie bedzie. Ehh powodzenia I zbierzcie sie za tydzien bo to smiech! PZDR!

  1. RyanTG

   No.. takie są prawa w amatorskiej piłce. Tak czy tak, szkoda się obrzucać wzajemnie o sparing. Liczę, że motywacja do startu ligi będzie, a nasz trener miał po prostu rację. Pozdrawiam.

 3. s

  to są jaja po prostu ciężko ku..wa napisać ze kogoś nie będzie i wtedy można było sparing przełożyć a nie część przyjeżdża a reszta ma to w dupie