Środa z Resovią II

Po raz kolejny Sokół zagra ligowy mecz w środku tygodnia. Jeszcze dzisiaj rywalami naszych seniorów będzie Resovia II. Młody zespół SMS-u póki co nie ma szczęścia w Klasie Okręgowej i punktów w lidze jeszcze nie zdobył. Sokół ligowe zmagania zaczął od dwóch zwycięstw i remisu, co daje TGS podium. Zapraszamy wszystkich na 17:00 na nasz stadion!

Tradycyjnie siła rażenia Resoviaków będzie zależna od tego czy drużyna SMS Resovii zostanie wsparta przez graczy z pierwszej drużyny i piłkarzy występujących w Centralnej Lidze Juniorów. Tym razem po stronie Sokoła stopniała “kolonia” z resoviackim rodowodem, bo jedynym graczem z przeszłością w rzeszowskim klubie będzie Patryk Świst. Z kolei w barwach rezerw nie zobaczymy brata Patryka – Łukasza, który wspierał młodych piłkarzy z Rzeszowa w meczu z Sokołem, ale w letniej przerwie zmienił barwy i występuje w IV-ligowym KS Wiązownica. W meczu z Resovią Sokół zagra o rewanż za ubiegłoroczną porażkę 1:4, którą TGS poniósł na wiosnę tego roku. Motywacji do dobrej gry zabraknąć naszym zawodnikom nie powinno, bo stawką jest.. przy korzystnych wynikach pozostałych drużyn pozycja lidera!

TG Sokół Sokołów Małopolski – Resovia II Rzeszów

(dzisiaj, 17:00, w Sokołowie)

 

O autorze

rafal.koziarz@gmail.com