Stanisław Pruś w Sokole!

Mamy bardzo dobrą informację dla naszych sympatyków! Do kadry TG Sokół dołączył Stanisław Pruś – doświadczony, 32-letni napastnik, ostatnio występujący w zespole Kolbuszowianki Kolbuszowa, której jest również wychowankiem. Nowy nabytek Sokoła grał też między innymi w barwach trzecioligowego Strumyku Malawa i Wisłoce Dębica. Co najciekawsze, Stanisław Pruś jeszcze w przerwie zimowej rozegrał mecz kontrolny przeciwko naszej drużynie, strzelając Sokołowi gola. Mamy nadzieję, że Stanisław wraz z pozostałymi naszymi ofensywnymi zawodnikami stworzy najlepszy atak w lidze! Prawdopodobnie to nie ostatni transfer TGS w tym okienku, dlatego zapraszamy do częstego zaglądania na nasz facebookowy profil i stronę!

Dobrym prognostykiem przed rundą jesienną jest także dzisiejsza frekwencja na treningu, a już w niedzielę pierwsza przeszkoda w ligowych zmaganiach – Grodziszczanka Grodzisko Dolne! Dla przypomnienia – wcześniej nasz zespół zasilili Adam Tabaka (wcześniej Plantator Nienadówka) oraz Dawid Pieniek (Górnovia Górno).

O autorze

rafal.koziarz@gmail.com
5 odpowiedzi
 1. ...

  co z projektem “tylko zawodnicy z gminy”?

  proszę o rzetelną odpowiedz i wytłumaczenie dlaczego Sokół zmienia politykę kadrową skoro wcześniej tak nadmuchiwał całą sytuację ze powinni grac tylko ludzie z gminy?

  1. RyanTG

   To jest taka mała korekta planu ze strony zarządu ze względu na brak zaangażowania ze strony miejscowych zawodników. S.Pruś to zawodnik z profesjonalną przeszłością, więc powinien bardzo pozytywnie wpłynąć na szkolenie naszych młodych piłkarzy, którzy będą mogli podpatrzeć pewne rzeczy na treningu.

 2. jarek

  No zawodnik solidny.Na pewno się przyda.I nie ma się co kurczowo trzymać zawodników z naszej gminy.Jak ktoś nie chce grać,to nie musi.Młodzi mogą z niego wziąć przykład.