Regulaminy

Regulamin dot. strony internetowej, forum dyskusyjnego i komentarzy na stronie:

1. Administrator ma prawo do banowania autorów wpisów zawierających wulgarne i chamskie wpisy w komentarzach oraz na forum dyskusyjnym.

2. To samo tyczy się wpisów typu spam.

3. Autor wpisu w komentarzu ponosi pełną odpowiedzialność za umieszczoną przez siebie treść. Zarząd klubu informuje,  że obraza, szkalowanie, oczernianie osób związanych z działalnością klubu może skutkować zgłoszeniem sprawy na policję bądź wszczęciem postępowania sądowego. Wbrew pozorom internet nie jest w pełni anonimowy, stąd prosimy o zachowanie kultury w dyskusji.

4. Prosimy o szacunek dla naszego klubu, jak również o szacunek dla zawodników i osób związanych z innymi klubami. Wpisy łamiące tą zasadę nie będą się pojawiać na naszej stronie.

 

Wykorzystywanie informacji i materiałów:

1. Zezwalamy na wykorzystywanie informacji czy zdjęć pochodzących z naszego profilu i serwisu. Przy wykorzystaniu prosimy jednak o podanie odpowiedniego źródła.

2. Aktualny herb klubu można znaleźć TUTAJ. Pozostałe wariacje oraz gotowy do użycia w serwisach futbolowo.pl herb można pobrać w TYM miejscu. Prosimy o zachowanie proporcji herbu klubowego przy skalowaniu oraz nie ingerowanie w atrybuty obrazu (np. poprzez zmianę barwy/dodawanie napisów bezpośrednio na herb itp.)

3. W razie wątpliwości bądź pytań prosimy o kontakt mailowy pod adres tgsokol1904@gmail.com