Sukcesy w przeszłości: Rok 2011 i Piłkarska Kadra Czeka

Sukcesy piłkarzy z Sokołowa to nie tylko odległe lata, których nie wszyscy pamiętają. Całkiem niedawno, bo zaledwie trzy lata temu bardzo duży sukces odnieśli nastoletni piłkarze prowadzeni przez trenera Bogusława Rybaka, którzy dotarli do centralnych finałów “Piłkarska Kadra Czeka” i niespodziewanie zajęli w nich bardzo wysokie – 6 miejsce. Powstała obszerna relacja z tego wydarzenia, która trafiła na naszą stronę (fotorelacja natomiast na nasz profil Facebook). Zapraszamy do lektury! Linki poniżej:

Artykuł

Fotorelacja ze Słubic

O autorze

rafal.koziarz@gmail.com
8 odpowiedzi
 1. kibic

  De facto jedynie Krystian Kołodziej ma zadatki na klasowego piłkarza.Gość jest bardzo inteligentny na boisku. Reszta na razie musi ostro wziąć się do roboty bo skończą jako grajki w A-klasie.

 2. Hoho

  Od lewej w górnym rzędzie: trener – Bogusław Rybak, Hubert Kuca, Marcin Bąk, Dominik Tkacz, Krzysztof Słonina, Mateusz Gałgan, Hubert Wilczak, Mariusz Budarz, Krystian Kołodziej (C),

  Od lewej w dolnym rzędzie Tomasz Rzucidło, Dariusz Rzucidło, Damian Gancarz, Grzegorz Matuła, Piotr Kania, Michał Matuła I, Bartosz Mika, Michał Matuła II

  Na samym dole bramkarz Marcin Sabat

  Juniorzy zajęli 6 miejsce, osiągając ogromny sukces jako szkoła. Występowaliśmy jako reprezentacja szkoły i wygrali. z klubami.
  Brawo !! Dawno a pamiętne jak dziś !

  Dziś w seniorach meldują się

  Hubert Kuca
  Krystian Kołodziej
  Bartosz Mika

 3. majk22el@wp.pl

  Z tego co wiem Kołodziej raczej już nie będzie grał. Najbliższe 2 mecze zapewne pokażą co z nim

 4. sadasdas

  Sukces był, spoko ale trzeba patrzeć w przyszłość, a mam wrażenie że ciągle jest tu wypominana przeszłość. Teraz w juniorach z tego składu gra tylko 4, może pięciu? A takich sukcesów jak ten jest na pęczki w innych klubach, turnieje tego typu to standard, no ale fakt, jak na Sokołów taki turniej to naprawdę ,,coś”. Skupmy się bardziej na przyszłości, aniżeli przeszłości

  1. RyanTG

   Na pęczki, ale w jakich klubach? Przyzakładowych z patronatem? Z dużych miast? Z dużym wsparciem finansowym? Z zapleczem i szkoleniem grupa wiekowa jedna po drugiej? A przeszłość będzie wspominana, bo jest co wspominać. Nie wiem co jest złego w tym, że przypomina się historię klubu, który nawet niech gra całe lata w B-klasie, ale jest coś takiego jak klimat, w przeciwieństwie do kilkuletnich tworów, które mogą mieć i większe sukcesy niż Sokołów, ale za to zero otoczki.

 5. ja

  LEPIEJ NAPISZCIE ŻE MA NIE BYĆ JUNIORÓW STARSZYCH, a nie podniecacie się przeszłością!

  1. RyanTG

   Przepraszam najmocniej kolego anonimie. Pierwsza rzecz, jeśli komuś nie pasuje strona i to co jest na niej dodawane to nie musi na nią zaglądać. Po drugie, jest grono osób, które pomaga przy klubie, angażuje się w szukanie zdjęć, artykułów. Naprawdę mam w głębokim poważaniu to, jeśli ktoś tylko potrafi wytykać.