Terminarz 2021/2022

1. kolejka


Safironutrition Wola Dalsza – TG SOKÓŁ SOKOŁÓW MAŁOPOLSKI 2:2 (1:1)
Kus (13′), Miś (52′) – Sobuś (43′-k), Rodzeń (82′)
ZAPOWIEDŹ | RELACJA

KS Zaczernie – Sawa Sonina 2:2 (1:1)
Śliwa (41′), Dec (85′) – Olechowski (45’+1), Baran (53′)

Grunwald Budziwój – Strumyk Malawa 2:5 (1:2)
Fogt (10′), Sorbian (73′) – Kierepka (53′, 90′-k), Pilip (26′), Nowak (34′), Kwolczak (65′)

Orzeł Wólka Niedźw. – Wisłok Strzyżów 1:1 (1:1)
Szwaja (22′), Świszcz (43′)

Strug Tyczyn – Stal II Rzeszów 1:3 (0:1)
Suknarowski (90’+1-samob.) – Kostkowski (41′), Jarecki (61′), Skoczylas (68′)

KS Stobierna – Aramix Niebylec 4:3 (2:2)
Kadłubkiewicz (6′, 57′), Boczarski (45’+1, 66′) – Telesz (28′), Pięciak (42′, 78′-k)

Błażowianka – Styrobud Trzeboś 1:3 (0:2)
Babiarz (71′) – Plizga (2′), Szeliga (45’+2, 53′)

Włókniarz Rakszawa – Resovia II 5:0 (2:0)
Kunynets (1′), Kania (40′, 66′), Szyszka (54′), Zaracki (85′)

2. kolejka

KS Stobierna – TG SOKÓŁ SOKOŁÓW MAŁOPOLSKI 1:3 (1:0)
Boczarski (13′) – Sobuś (68′, 70′), Panek (89′)
ZAPOWIEDŹ | RELACJA | FOTO

Strug Tyczyn – Jedność Niechobrz 5:1 (1:0)
Żuczek (50′, 83′), Domino (25′), Wiącek (49′-samob.), Mendoń (90’+4) – Szeliga (53′-k)

Wisłok Strzyżów – KS Zaczernie 1:2 (1:2)
Kosiba (28′) – Baran (34′), Rączka (43′)

Styrobud Trzeboś – Stal II Rzeszów 2:3 (0:2)
Bartman (67′), Szeliga (77′) – Jarecki (25′), Pirożyński (45′), Mazur (68′)

KS Przybyszówka – Grunwald Budziwój 5:0 (2:0)
Wojtanowski (6′, 70′), Lewicki (24′), Chmiel (55′), Guzek (84′-k)

Resovia II – Aramix Niebylec 2:1 (1:0)
Karcz (20′, 89′-k) – Wojtowicz (78′)

Sawa Sonina – Safironutrition Wola Dalsza 4:3 (1:1)
Smoleń (8′), Baran (52′), Ruman (59′), Rataj (90′) – Miś (22′-k, 78′), Bieniasz (53′)

Orzeł Wólka Niedźw. – Strumyk Malawa 2:2 (1:1)
Bałut (19′), Serafin (57′-k) – Nowak (45′), Kierepka (50′-k)

Włókniarz Rakszawa – Błażowianka 4:3 (1:1)
Kania (34′), Bursztyka (74′, 83′), Kucharzyk (70′) – Babiarz (22′, 55′), Skiba (82′)

3. kolejka

Aramix Niebylec – TG SOKÓŁ SOKOŁÓW MAŁOPOLSKI
środa, 25/08/2021, 17:30

Stal II Rzeszów – Włókniarz Rakszawa
środa, 25/08/2021, 17:00

Grunwald Budziwój – Strug Tyczyn
środa, 25/08/2021, 17:00

Safironutrition Wola Dalsza – Wisłok Strzyżów
środa, 25/08/2021, 17:00

KS Stobierna – Sawa Sonina
środa, 25/08/2021, 17:00

Jedność Niechobrz – Styrobud Trzeboś
środa, 25/08/2021, 17:30

Orzeł Wólka Niedźw. – KS Przybyszówka
środa, 25/08/2021, 17:30

Błażowianka – Resovia II
środa, 25/08/2021, 17:30

KS Zaczernie – Strumyk Malawa
środa, 25/08/2021, 17:30

4. kolejka

Resovia II – TG SOKÓŁ SOKOŁÓW MAŁOPOLSKI
sobota, 28/08/2021, 15:00

Włókniarz Rakszawa – Jedność Niechobrz
sobota, 28/08/2021, 11:00

Błażowianka – Stal II Rzeszów
sobota, 28/08/2021, 17:00

KS Przybyszówka – KS Zaczernie
sobota, 28/08/2021, 17:00

Styrobud Trzeboś – Grunwald Budziwój
sobota, 28/08/2021, 17:00

Strumyk Malawa – Safironutrition Wola Dalsza
niedziela, 29/08/2021, 12:00

Wisłok Strzyżów. – KS Stobierna
niedziela, 29/08/2021, 15:00

Strug Tyczyn – Orzeł Wólka Niedźw.
niedziela, 29/08/2021, 17:00

Sawa Sonina – Aramix Niebylec
poniedziałek, 30/08/2021, 18:00