Terminarz rozgrywek rundy wiosennej

Do wznowienia rozgrywek pozostałe nieco ponad dwa tygodnie. Rundę rewanżową rozpoczniemy od meczu z Grodziszczanką (w Sokołowie), który rozegramy 23 marca o godzinie 15:30. W rozwinięciu przedstawiamy pełny harmonogram Klasy Okręgowej.

18. kolejka (sobota, niedziela)

KS Dąbrówki – Iskra Jawornik Polski (22.03, 15:00)
TG Sokół – Grodziszczanka (23.03, 15:30)
LKS Trzebownisko – Piast Nowa Wieś (23.03, 12:00)
KS Przybyszówka – Jawor Krzemienica (23.03, 11:00)
Głogovia – Dynovia (23.03, 11:00)
Astra Medynia Głog. – Strug Tyczyn (23.03, 15:00)
Sawa Sonina – Stal II Rzeszów (22.03, 15:00)
Resovia II – Włókniarz Rakszawa (23.03, 17:00)
Pauzuje: KS Stobierna

 

19. kolejka (sobota, niedziela)

Resovia II – KS Stobierna (30.03, 17:00)
Włókniarz Rakszawa – Sawa Sonina (30.03, 14:00)
Stal II Rzeszów – Astra Medynia Głog. (30.03, 17:00)
Strug Tyczyn – Głogovia (30.03, 14:00)
Dynovia – KS Przybyszówka (30.03, 15:00)
Jawor Krzemienica – LKS Trzebownisko (29.03, 11:00)
Piast Nowa Wieś – Grodziszczanka (30.03, 11:00)
TG Sokół – Iskra Jawornik Polski (30.03, 15:30)
Pauzuje: KS Dąbrówki

 

20. kolejka (sobota, niedziela)

TG Sokół – KS Dąbrówki (06.04, 15:30)
Iskra Jawornik Polski – Piast Nowa Wieś (05.04, 16:00)
Grodziszczanka – Jawor Krzemienica (06.04, 14:00)
LKS Trzebownisko – Dynovia (06.04, 12:00)
KS Przybyszówka – Strug Tyczyn (06.04, 11:00)
Głogovia – Stal II Rzeszów (05.04, 16:00)
Astra Medynia Głog. – Włókniarz Rakszawa (06.04, 15:00)
Sawa Sonina – KS Stobierna (05.04, 16:00)
Pauzuje: Resovia II

 

21. kolejka (sobota, niedziela)

Resovia II – KS Dąbrówki (13.04, 17:30)
KS Stobierna – Astra Medynia Głog. (13.04, 14:00)
Włókniarz Rakszawa – Głogovia (13.04, 15:00)
Stal II Rzeszów – KS Przybyszówka (12.04, 15:00)
Strug Tyczyn – LKS Trzebownisko (13.04, 14:00)
Dynovia – Grodziszczanka (13.04, 16:00)
Jawor Krzemienica – Iskra Jawornik Polski (12.04, 15:00)
TG Sokół – Piast Nowa Wieś (13.04, 15:30)
Pauzuje: Sawa Sonina

 

22. kolejka (sobota, niedziela)

KS Dąbrówki – Piast Nowa Wieś (19.04, 11:00)
TG Sokół – Jawor Krzemienica (20.04, 15:30)
Iskra Jawornik Polski – Dynovia (19.04, 11:00)
Grodziszczanka – Strug Tyczyn (19.04, 12:00)
LKS Trzebownisko – Stal II Rzeszów (19.04, 12:00)
KS Przybyszówka – Włókniarz Rakszawa (19.04, 11:00)
Głogovia – KS Stobierna (19.04, 11:00)
Sawa Sonina – Resovia II (19.04, 13:00)
Pauzuje: Astra Medynia Głog.

 

23. kolejka (sobota, niedziela)

Sawa Sonina – KS Dąbrówki (26.04, 17:00)
Resovia  II – Astra Medynia Głog. (27.04, 17:30)
KS Stobierna – KS Przybyszówka (27.04, 14:00)
Włókniarz Rakszawa – LKS Trzebownisko (27.04, 15:00)
Stal II Rzeszów – Grodziszczanka (27.04, 18:00)
Strug Tyczyn – Iskra Jawornik Polski (27.04, 14:00)
Dynovia – TG Sokół (27.04, 16:00)
Jawor Krzemienica – Piast Nowa Wieś (26.04, 15:00)
Pauzuje: Głogovia

 

24. kolejka (czwartek)

KS Dąbrówki  – Jawor Krzemienica (01.05, 11:00)
Piast Nowa Wieś – Dynovia (01.05, 16:00)
TG Sokół – Strug Tyczyn (01.05, 16:00)
Iskra Jawornik Polski – Stal II Rzeszów (01.05, 17:00)
Grodziszczanka – Włókniarz Rakszawa (01.05, 16:00)
LKS Trzebownisko – KS Stobierna (01.05, 16:00)
Głogovia  – Resovia II (01.05, 16:00)
Astra Medynia Głog. – Sawa Sonina (01.05, 17:00)
Pauzuje: KS Przybyszówka

 

25. kolejka (niedziela)

Astra Medynia Głog. – KS Dąbrówki (04.05, 15:00)
Sawa Sonina – Głogovia (04.05, 17:00)
Resovia II – KS Przybyszówka (04.05, 17:30)
KS Stobierna – Grodziszczanka (04.05, 15:00)
Włókniarz Rakszawa – Iskra Jawornik Polski (04.05, 16:00)
Stal II Rzeszów – TG Sokół (04.05, 17:00)
Strug Tyczyn – Piast Nowa Wieś (04.05, 14:00)
Dynovia – Jawor Krzemienica (04.05, 17:00)
Pauzuje: LKS Trzebownisko

 

26. kolejka (sobota, niedziela)

KS Dąbrówki – Dynovia (10.05, 16:30)
Jawor Krzemienica – Strug Tyczyn (10.05, 16:00)
Piast Nowa Wieś – Stal II Rzeszów (10.05, 11:00)
TG Sokół – Włókniarz Rakszawa (11.05, 15:30)
Iskra Jawornik Polski – KS Stobierna (10.05, 17:00)
LKS Trzebownisko – Resovia II (10.05, 12:00)
KS Przybyszówka – Sawa Sonina (11.05, 11:00)
Głogovia – Astra Medynia Głog. (10.05, 17:30)
Pauzuje: Grodziszczanka

 

27. kolejka (sobota, niedziela)

Głogovia – KS Dąbrówki (17.05, 17:30)
Astra Medynia Głog. – KS Przybyszówka (17.05, 17:00)
Sawa Sonina – LKS Trzebownisko (17.05, 17:00)
Resovia II – Grodziszczanka (18.05, 17:00)
KS Stobierna – TG Sokół (18.05, 15:00)
Włókniarz Rakszawa – Piast Nowa Wieś (17.05, 16:00)
Stal II Rzeszów – Jawor Krzemienica (18.05, 19:00)
Strug Tyczyn – Dynovia (18.05, 14:00)
Pauzuje: Iskra Jawornik Polski

 

28. kolejka (sobota, niedziela)

KS Dąbrówki – Strug Tyczyn (25.05, 17:00)
Stal II Rzeszów – Dynovia (25.05, 19:30)
Jawor Krzemienica – Włókniarz Rakszawa (24.05, 16:00)
Piast Nowa Wieś – KS Stobierna (25.05, 17:00)
Iskra Jawornik Polski – Resovia II (24.05, 17:00)
Grodziszczanka – Sawa Sonina (24.05, 17:00)
LKS Trzebownisko – Astra Medynia Głog. (25.05, 17:00)
KS Przybyszówka – Głogovia (25.05, 11:00)
Pauzuje: TG Sokół

 

29. kolejka (sobota, niedziela)

KS Przybyszówka – KS Dąbrówki (01.06, 11:00)
Głogovia – LKS Trzebownisko (31.05, 17:30)
Astra Medynia Głog. – Grodziszczanka (31.05, 17:00)
Sawa Sonina – Iskra Jawornik Polski (31.05, 17:00)
Resovia II – TG Sokół (01.06, 17:30)
KS Stobierna – Jawor Krzemienica (01.06, 15:00)
Włókniarz Rakszawa – Dynovia (01.06, 16:00)
Stal II Rzeszów – Strug Tyczyn (01.06, 19:30)
Pauzuje: Piast Nowa Wieś

 

30. kolejka (środa)

KS Dąbrówki – Stal II Rzeszów (04.06, 17:00)
Strug Tyczyn – Włókniarz Rakszawa (04.06, 17:00)
Dynovia – KS Stobierna (04.06, 17:00)
Piast Nowa Wieś – Resovia II (04.06, 17:00)
TG Sokół – Sawa Sonina (04.06, 17:00)
Iskra Jawornik Polski – Astra Medynia Głog. (04.06, 17:00)
Grodziszczanka – Głogovia (04.06, 18:00)
LKS Trzebownisko – KS Przybyszówka (04.06, 17:00)
Pauzuje: Jawor Krzemienica

 

31. kolejka (sobota, niedziela)

LKS Trzebownisko – KS Dąbrówki (08.06, 17:00)
KS Przybyszówka – Grodziszczanka (08.06, 11:00)
Głogovia – Iskra Jawornik Polski (08.06, 11:00)
Astra Medynia Głog. – TG Sokół (07.06, 17:00)
Sawa Sonina – Piast Nowa Wieś (07.06, 17:00)
Resovia II – Jawor Krzemienica (08.06, 17:00)
KS Stobierna – Strug Tyczyn (08.06, 17:00)
Włókniarz Rakszawa – Stal II Rzeszów (08.06, 16:00)
Pauzuje: Dynovia

 

32. kolejka (sobota, niedziela)

KS Dąbrówki – Włókniarz Rakszawa (15.06, 15:00)
Stal II Rzeszów – KS Stobierna (15.06, 17:00)
Dynovia – Resovia II (15.06, 17:00)
Jawor Krzemienica – Sawa Sonina (14.06, 17:00)
Piast Nowa Wieś – Astra Medynia Głog. (15.06, 17:00)
TG Sokół – Głogovia (15.06, 15:30)
Iskra Jawornik Polski – KS PRzybyszówka (14.06, 17:00)
Grodziszczanka – LKS Trzebownisko (14.06, 17:00)
Pauzuje: Strug Tyczyn

 

33. kolejka (czwartek)

Grodziszczanka – KS Dąbrówki (19.06, 17:00)
LKS Trzebownisko – Iskra Jawornik Polski (19.06, 17:00)
KS Przybyszówka – TG Sokół (19.06, 17:00)
Głogovia – Piast Nowa Wieś (19.06, 17:00)
Astra Medynia Głog. – Jawor Krzemienica (19.06, 17:00)
Sawa Sonina – Dynovia (19.06, 17:00)
Resovia II – Strug Tyczyn (19.06, 17:00)
KS Stobierna – Włókniarz Rakszawa (19.06, 17:00)
Pauzuje: Stal II Rzeszów

 

34. kolejka (niedziela)

KS Dąbrówki – KS Stobierna (22.06, 17:00)
Stal II Rzeszów – Resovia II (22.06, 17:00)
Strug Tyczyn – Sawa Sonina (22.06, 17:00)
Dynovia – Astra Medynia Głog. (22.06, 17:00)
Jawor Krzemienica – Głogovia (22.06, 17:00)
Piast Nowa Wieś – KS Przybyszówka  (22.06, 17:00)
TG Sokół – LKS Trzebownisko (22.06, 17:00)
Iskra Jawornik Polski – Grodziszczanka (22.06, 17:00)
Pauzuje: Włókniarz Rakszawa

 

 Źródło (Podkarpacki Związek Piłki Nożnej)

O autorze

rafal.koziarz@gmail.com
2 odpowiedzi

Dodaj odpowiedź